Burdur / Bucak

Ak Parti Çamlıca Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Ak Parti Bucak İlçe Teşkilatı mahalle toplantılarını sürdürüyor. Ak Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur'un da katıldığı mahalle toplantısında Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, mahalle sakinlerine seslendi. Milletvekili Yasin Uğur, her türlü Başkan Adayı …

Ak Parti Çamlıca Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Ak Parti Bucak İlçe Teşkilatı mahalle toplantılarını sürdürüyor. Ak Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur’un da katıldığı mahalle toplantısında Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, mahalle sakinlerine seslendi.

Milletvekili Yasin Uğur, her türlü Başkan Adayı Emrullah Ünal’ın arkasında olacaklarını ifade ederek, “Emrullah başkanımın birbirinden kıymetli 55 projesi var. Milletvekilleri olarak projelerin gerçekleşmesi için gayret göstereceğiz. Bucak’ımıza kazandırmak için çaba sarf edeceğiz. Eğer ki başkan adayımız bir proje için müracaat etti. İlçe başkanım da yardımcı olacak. İlçe başkanımdan sekerse il başkanıma, ondan da sekerse Ak Partinin Ankara’da 2 tane kapı gibi milletvekili var. Velevki bizden de sekerse arkamızda dağ gibi Cumhurbaşkanımız var. Ondan hiçbir şekilde sekmez.

Arkadaşlar diyorlar ki, belediyeye gelen para her yerde aynıdır. Ben belediyecilikten geliyorum. Neymiş iktidar partisi olmazsa belediye hizmet yapamazmış diyor. Yap o zaman. Gördük Burdur Belediyesini… Ne yapmış… Burdur belediyesinin yapamadığı proje Bucak’ta var. Gördük bunların hepsini. Burdur’da 40 projeden 4 proje gerçekleştirilmiş. Onların projelerinin birçoğunu Bucak’ta yaptık biz. Karşılaştırın, iktidar partisi değil, il belediyesi, o da iller bankasından para alıyor. Nasıl oluyor bu iş. Bize diyorsun ki, bırakın da bu işleri biz yapalım, siz bilmiyorsunuz. Ben de diyorum ki, siz bırakın, sen yapamazsın bu işleri, ben yaparım. Biz daha iyi yaparız. Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı. Biz yaptık. Kimse kusura bakmasın, biz yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Biz sizlerin dertleri ile özel olarak ilgileniyoruz. Şehir dışında, şehir içinde her türlü işi olanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu akşam buraya gelip bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerinin hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”şeklinde konuştu.

Ak Parti Bucak Belediye Başkan adayı Emrullah Ünal da seçmenlerine projelerini anlatarak destek istedi.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Milletvekili A. Adayı Safa Sönmez vekil Uğur'a verdi veriştirdi
Bölgesel

Milletvekili A. Adayı Safa Sönmez vekil Uğur'a verdi veriştirdi

İYİ Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı Safa Sönmez, her sene Boğazköy'de yaşanan sel sonrasında, geçen yıl verilen sözlerin neden tutulmadığını sordu..

Başkan Sönmez 2. Kez Kent Ormanına dikkat çekince, Uğur'dan açıklama geldi
Bölgesel

Başkan Sönmez 2. Kez Kent Ormanına dikkat çekince, Uğur'dan açıklama geldi

İYİ Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı Safa Sönmez, geçtiğimiz günlerde 2. kez Kent Ormanı kavşağı ışıklandırmasına dikkat çekmesinin ardından gelen açıklama sonrasında imalı teşekkür mesajı yayımladı.

Boğazköy'de Dere Suyu Taştı, Bazı Evler Su Altında Kaldı
Bölgesel

Boğazköy'de Dere Suyu Taştı, Bazı Evler Su Altında Kaldı

Burdur'un Bucak ilçesinde etkili olan yağış nedeniyle Boğazköy'deki ovalar ile bazı ev ve ahırlar su altında kaldı. İlçede 7 Aralık'taki yağışın ardından 1 ayda ikinci kez su baskını yaşandı.

Milletvekili Uğur Hemşehrilerine Tek Tek Mesaj Gönderdi
Bölgesel

Milletvekili Uğur Hemşehrilerine Tek Tek Mesaj Gönderdi

AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Yasin UĞUR, Burdurlu hemşehrilerine bir mesaj yayımlayarak Burdurlular olarak kabine sonrası Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın salgınla mücadelede alınan yeni kurallara hassasiyetle uyulması için özen gösterelim, dedi.

Yusufça Göletine Ek Ödenek Aktarıldı
Yerel Yönetim

Yusufça Göletine Ek Ödenek Aktarıldı

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Gölhisar Yusufça Göleti ve Sulaması işinde bu yıl 4 milyon 650 bin TL ödenek kullanılmış oldu dediler.

Burdur'a 3 Yeni Okul Yapılacak
Yerel Yönetim

Burdur'a 3 Yeni Okul Yapılacak

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI 2020 YILI BURDUR EK YATIRIM PROGRAMI BELLİ OLDU.