19 Eylül Cumartesi günü Altınyayla kongresinin tamamlanmasının ardından Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Altınyayla'daki yatırımları incelediler.
Altınyayla yatırımlarını yerinde inceleyen Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur'a, Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve belediye başkanları eşlik etti.
İlk olarak, İller bankası SUKAP Projesi kapsamında %50 hibe alınan ve inşaat çalışmalarının başladığı arıtma tesisini gezen heyet, şu ana kadar projenin tamamlanması kapsamında neler yapıldığını yerinde incelediler.
'Yaylada Altın Dönem Başlıyor' adlı proje ile Dirmil'e yayla turizminin kazandırılacağının altını çizen heyet, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yatırımları yakından takip etmeye devam ettiklerini belirttiler.
2015 Yılında Eko Turizm Konsepti ile açılan Tefenni’nin marka değeri Tefenni Villas açıldığı günden itibaren kendi geliştirerek bölgenin en önemli turizm tesisi olmuştur.
Trabzon’un Düzköy ilçesinde yaşayan Nejmi Küçüker, 6 yıl önce üzerindeki ahşap yapısı ile karavan olarak aldığı 1980 model kamyonu yaylada yaptığı ahşap evinin beton direkleri üzerine kondurdu Devamı haberimizde...
AK Parti Burdur 22,23,24,26 ve 27. Dönem Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur Belediye Başkanlığı için neden aday olmak istediğini açıkladı. Detaylar ve video haberimizde...
Aylardır adı Burdur Belediye Başkanlığı için kulislerde konuşulan 22,23,24,26 ve 27. dönem Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, aday adaylığı başvurularının son gününde başvuruyu yaptı.
Isparta-Burdur dostluk yolu ve Gölhisar – Çameli yolu ne durumda ? Burdur Milletvekili Bayram Özçelik açıklamada bulundu. İşte detaylar...
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Türkiye'yi ve TBMM'yi temsilen Azerbaycan'da düzenlenen Haydar Aliyev’in 100. doğum yıldönümü törenlerine katıldı.
Yorumlar (0)