14 Ağustos 2001 yılında siyasi hayatına başlayan AK Parti, kurulduğu günden bu yana Türkiye'de icraatın ve kalkınmanın simgesi olmuş ve devlet ile milletin arasındaki engelleri kaldırmıştır. İcraatlarında milleti önceleyen ve 'insanı yaşat ki devlet yaşasın' anlayışıyla hareket eden AK Parti'nin başarısı ve milletinin gönlünü kazanmasının ispatı, her seçimde elde ettiği yüksek oylar ile aradan geçen 19 yıllık iktidarıdır.
Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde kurulan partimizin kutlu hizmet yolculuğunda, Sırtını Türk milletine dayayan ve gücünü milletinden alan AK Parti hiç şüphesiz ki, bundan sonra da ürettiği hizmet ve projelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğine ve dünya siyasetine yön vermeye devam edecektir. Artık her alanda güçlenen, kendine güvenen, dünya siyasetinde, Doğu Akdeniz’de ve Ortadoğu’da söz sahibi bir Türkiye Cumhuriyeti var. Bu durumu korumak ve daha ileriye taşımak için bütün gücümüz ve imkânlarımızla birlikte mücadele etmeliyiz. Bu vesilelerle bugün 19. Kuruluş yıl dönümünü kutladığımız AK Partimizde görev alan bütün dava arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Çok hassas bir dönemden geçtiğimiz bugünlerde tıpkı 19 yıl önce olduğu gibi; AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ilk günkü gibi; ak dava şuuru, heyecanı ve inancıyla yolumuza devam edeceğiz.
Mustafa OĞUZ
AK Parti Bucak İlçe Başkanı
Bucak İlçe Tarım Müdürü İrfan Samur ve Veteriner Hekim Hüseyin Erdem, Ankara’da yeni bina için yapı ruhsatını teslim aldıktan sonra Milletvekili Mustafa Oğuz'u ziyaret etti. İnşaat kısa sürede başlayacak.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Günalan Köyü'nde 500 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışmasının başladığını duyurdu. Detaylar için tıklayın!
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Anadolu Lisesi ve diğer eğitim yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu. İhale tarihleri ve detaylar burada.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Burdur'daki yeni okul projeleri ve devam eden eğitim yatırımlarını açıkladı. İhale tarihleri belirlendi!
Heyecan verici haber! Burdur'a 117. Dönem DHY Kurası ile 3 pratisyen hekim ve 3 uzman hekim olmak üzere toplam 6 yeni doktor kadrosu açıldı.! #Burdur #DoktorAtama #DHY #Sağlık #Hekim #MustafaOğuz
Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, DSİ Genel Müdürü Akif Balta'yı ziyaret ederek Burdur ve Bucak'ın içme suyu sorunlarına çözüm arayışlarını sürdürdü.
Yorumlar (0)