AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Cumhuriyet'in 100. yıl dönümünü kutladı. Oğuz, 'Cumhuriyetimizin 2. yüzyılı daha da güçlü geçecek' dedi.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, TBMM'de yaptığı konuşmada, Cumhuriyet'in 100. yıl dönümünü kutladı.
Oğuz, konuşmasında, "Cumhuriyetimizin 100. yılını ülkemizin her köşesinde büyük bir coşku ile kutladık. Bizler de bu coşkunun haklı gurunu hep birlikte yaşadık. Büyük bir coşkuyla kutladığımız Cumhuriyet, ülkemizin dört bir tarafı işgal edilmişken bağımsızlık aşığı olan aziz milletimizin kurtuluş destanıdır." dedi.
Milletimizin ortak eseri olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak bizlerin ortak paydasıdır. Bu şuurla vatanımıza hizmet ederken Türkiye Yüzyılı’nın inşasına katkıda bulunma gayretlerimiz de asla son bulmayacaktır." ifadelerini kullandı.
Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına adım attığımız bu dönemde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde 2053 ve 2071 hedeflerimize ulaşmak için çalışmaya, kalkınmaya, dünyadaki barışın, dostluğun ve huzurun teminatı bir Türkiye Cumhuriyeti Devleti olma yolunda yürümeye devam edeceğiz." dedi.
Oğuz, konuşmasının sonunda, "Büyük bir onurla kutladığımız Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere aziz vatanımızın bağımsızlığı ve ay yıldızlı bayrağımızın dalgalanması için canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum." ifadelerini kullandı.
AK Parti Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Erkan, yaş haddinin dolması nedeniyle görevinden ayrıldığını duyurdu. İşte detaylar ve Erkan’ın veda mesajı.
AK Parti Burdur heyeti, İl Başkanı Mustafa Özboyacı liderliğinde Isparta'da önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Detaylar ve açıklamalar burada!
AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, "15 Temmuz gecesi milletimizin iradesine alçakça saldıran, hedef gözetmeksizin insanların üzerine kurşun yağdıran hainleri unutmadık, unutmayacağız" diye konuştu.
Kayseri 28. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı ve Çağan Medya Genel Müdürü Deniz Çağan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, yaş haddi nedeniyle görevinden ayrıldı.
Antalya İli Finike Ak parti İlçe başkanı Hakan Bayar " Pazarcı esnafının CHP belediyelerinden çektiği nedir? Geçen dönem Kumluca’da, bu dönem Finikemizde pazarcılara CHP’nin yaptığı zulüm ortadadır".
Yorumlar (0)