Zonguldak / Alaplı

Alaplı Ziraat Odası olağan kongresi yapıldı

Zonguldak’ın Alaplı Ziraat Odası 7. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Şeref Türkoğlu yeniden seçildi.

Alaplı Ziraat Odası olağan kongresi yapıldı

Zonguldak’ın Alaplı Ziraat Odası 7. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Şeref Türkoğlu yeniden seçildi.
Alaplı Ziraat Odası’nın Belediye Kültür salonunda gerçekleşen seçiminde Kongrede, 26 yılı aşkın süredir başkanlık görevini sürdüren Türkoğlu, yeniden başkanlığa seçildi. Kongrenin gündem maddeleri okunarak genel kurulun oyuna sunulurken, seçim maddesi gereğince, tek liste halinde gidilen seçimlerde 6. Dönem sonrasında yeniden Ziraat Odası başkanlığın Şeref Türkoğlu seçildi. Yeniden Ziraat Odası başkanlığına seçilen Türkoğlu, yaptığı teşekkür konuşmasında, şunları kaydetti:, "Şu anda İlçe Tarım Müdürlüğü ile yürüttüğümüz projeler var. İnşallah bunlar da onaylanıp hayata geçerse ilçemize ve çiftçilerine daha büyük ve verimli makineleri kazandırmış olacağız. Oda bünyesindeki çalışanlarımızla ve yönetim kurulu üyelerimizle çiftçilerimizin huzur ve refahı için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
Oda faaliyet ve hesap raporlarının ibrasının ardından seçime geçildi. 54 delegenin oy kullandığı seçimde 21 kişilik oda meclisi belirlendi. Meclis 7 kişiden oluşan oda yönetim kurulunu belirleyecek.Alaplı Ziraat Odası olağan kongresi yapıldıAlaplı Ziraat Odası olağan kongresi yapıldıAlaplı Ziraat Odası olağan kongresi yapıldıAlaplı Ziraat Odası olağan kongresi yapıldı

İHA İHA
İhlas Haber Ajansı
Bu haber İHA tarafından hazırlanmış olup habere Habernnc.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İHA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İHA kurumudur.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Zonguldak'ta  Feci kaza  Öğrenci servisi  uçuruma yuvarlandı ,Ölü ve Çok sayıda Yaralı Var
3. Sayfa

Zonguldak'ta Feci kaza Öğrenci servisi uçuruma yuvarlandı ,Ölü ve Çok sayıda Yaralı Var

Zonguldak’ın Kilimli ilçesi Çatalağzı beldesinde öğrenci servisi 100 metreden uçuruma yuvarlandı: ilk gelen bilgilere göre 1 ölü, 18 öğrenci yaralandı.