Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde alkollü sürücü, çöp konteynerine ve bir araca çarptı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Olay, Şeyh Sinan Mahallesi Tekirdağ Caddesi üzeri Eski Sanayi mevkiinde meydana geldi. Kumyol Caddesi istikametine seyreden C.Y. idaresindeki otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu çöp konteynerine ve bir araca çarptı.
Kazada yaralanan sürücü C.Y., olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Trafik polisi tarafından sürücü C.Y.’nin yapılan kontrolünde 2.51 promil alkollü olduğu tespit edildi.
Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.
Manavgat'ta meydana gelen trafik kazasında alkollü Litvanyalı sürücüye 6 ay ehliyete el koyma ve para cezası. Detaylar ve gelişmeler için tıklayın.
Bolu’da 22 yaşındaki alkollü kadın sürücü, ters yönden gelerek kaldırımda yürüyen kadına çarptıktan sonra olay yerinden kaçtı. Alkollü sürücü idaresindeki otomobil, yaklaşık 500 metre uzakta kontrolünü kaybederek park halinde otomobilin üzerine uçtu.
Eskişehir’de dün gece kaza yapan sürücü, ehliyetini alkolden ikinci kez kaybettiğini söyleyerek, “Yapacak bir şey yok, ikinci kez kaybettim. Önceki de alkoldendi, yine alkolden” dedi.
Aydın’ın Nazilli ilçesinde polis ekipleri denetimlerine devam ederken, bir ayda alkollü araç kullanan 48 şahsın ehliyetine el konuldu.
Bursa'da doğum günü kutlaması sonrası 3 arkadaşının ölümüne sebep olan alkollü sürücü Adem Duran, tahliye edildi.
Burdur'da gece saatlerinde alkollü olarak motosiklet sürerken kaza yapan sürücü yaralandı. Kaza sonrasında olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan sürücünün 2,45 promil alkollü olduğu belirlendi. Detaylar haberimizde.
Yorumlar (0)