AD Cimnastik Spor Kulübü Bucak'ta hizmete açıldı

Burdur'un Bucak ilçesinde ilk profesyonel cimnastik salonu dualarla hizmete açıldı.

Burdur'un Bucak ilçesinde ilk profesyonel cimnastik salonu yoğun katılımla kurdele kesimi ve duaların ardından hizmete açıldı.

Ebeveyn'li gruplar ile 18 aylıktan itibaren başlayan ve 15 yaşa kadar olan çocuklarınız Tecrübeli ve belgeli hocalar eşliğinde spor, ahlaki ve disiplinin yanında lisanslı ve yarışmacı sporcular yetiştirilmek üzere kurulmuş olan Ad cimnastik salonuna başvurabilir.

İlk günden itibaren yoğun bir başvuru olduğunu belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Aslı Daldal, kayıtların tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

AD Cimnastik'te sporun eğlenceye dönüştüğünü belirten Aslı Daldal, deneme derslerinin ücretsiz olduğunu ifade etti. Çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz kaliteli eğitimin adresi AD Cimnastik'te, Her yaş grubuna hitap eden günün teknoloji çağında çocuklarınızın daha hareketli daha sosyal daha daha özgüvenli ve en önemlisi daha sağlıklı bireyler haline getirilmesi amaçlanıyor.

Amaçlarının Bucak'taki yetenekli sporcuları keşfedip onları okullar arası yarışmalar ve Türkiye şampiyonlarına hazırlamak olduğunu belirten AD cimnastiğin başantrenör'ü beden eğitimi öğretmeni ve Türkiye cimnastik federasyonu belgeli antrenörü olan Aslı Daldal, " kurulmuş olan bu salonda çocuklarınızın fiziksel zihinsel ve sosyal gelişimlerini ilk derslerden itibaren fark edeceksiniz.. Akdeniz üniversitesinde okuduğum yıllar boyunca çeşitli kulüpler de çalışarak cimnastik alanında her seviyede kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum..
Artık edindiğim bilgiler doğrultusunda kendi memleketimde bu işi yapma ve bucaktaki yetenekli sporcuları keşfedip onlar ile birlikte Bucağı cimnastik alanında ilk madalyalarını getirmek istiyorum.. Bucak'ta birbirinden yetenekli çok sporcu ve çocuk var keşfedilmeyi bekleyen.. Bunları keşfetmek için buradayım.. " ifadelerini kullandı.

Tel: 05452206074

Adres: Yeni mahalle 19 mayıs caddesi no71/A Bucak

AD Cimnastik KursuTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.