Adıyaman Üniversitesi’nde Cübbe töreni gerçekleştirildi

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Kelleş, görevi Rektör Prof. Dr. Mehmet Turgut’tan devraldı işte detaylar..


Adıyaman Üniversitesi Rektörlük Makamında gerçekleşen cübbe töreni sade bir şekilde gerçekleştirildi. Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, yeni Rektör Prof. Dr. Mehmet Kelleş’i rektörlük girişinde karşıladı. Birlikte makama geçen eski ve yeni rektör birbirlerine çiçek takdiminde bulundu. Prof. Dr. Mehmet Turgut, yeni Rektör Prof. Dr. Mehmet Kelleş’e rektörlük cübbesini giydirdi.
Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği devir teslim töreninde eski Rektör Prof. Dr. Mehmet Turgut, Adıyaman Üniversitesi’nde bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan bahsederek yeni Rektör Prof. Dr. Mehmet Kelleş’e görevinde başarılar diledi.
Adıyaman için çalışacaklarını belirten Rektör Prof. Dr. Mehmet Kelleş ise, eski Rektör Mehmet Turgut’a yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, çok işlerinin olduğunu ve gece gündüz demeden çalışmalar içerisinde yer alacaklarını dile getirdi.

iha 

Rektör atamalarıTürkiyeAdıyaman

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.