Antalya Burdurlular Derneği 19. Pilav Günü için geri sayım

Antalya Burdurlular Derneği, 24 Eylül Pazar günü Cam Piramit Etkinlik Alanı'nda düzenleyeceği 19. Pilav Günü etkinliğine tüm Burdurluları davet ediyor.

Antalya Burdurlular Derneği 19. Pilav Günü İçin Davet Ediyor

Antalya Burdurlular Derneği tarafından düzenlenen 19. Pilav Günü etkinliği, birbirinden değerli konukların katılımıyla 24 Eylül Pazar günü gerçekleşecek. Geleneksel hale gelen bu etkinlik, birlik ve beraberlik duygularının paylaşıldığı özel bir gün olacak.

Etkinlik Detayları:

Tarih: 24 Eylül Pazar
Saat: 11:00
Yer: Cam Piramit Etkinlik Alanı

Değerli Konuklar Eşliğinde Keyifli Bir Gün

Antalya Burdurlular Derneği'nin düzenlediği bu özel etkinliğe, Nurcan Altınok, Fatih Burdurlu, Mehmet Koparan, Ahmet Safran ve Ahmet Çoban gibi önemli konuklar da katılacaklar. Birbirinden keyifli anılara ev sahipliği yapacak olan bu güzel günü kaçırmamak için hepinizi bekliyoruz.

Birlik ve Beraberlik Günü

Bu özel etkinlik, dayanışma, birlik ve beraberlik günüdür. Aileniz, dostlarınız ve hemşehrilerinizle güzel bir gün geçirmek için Pilav Günü etkinliğimize davetlisiniz. Unutulmaz anılar biriktirmek için bu güzel günü birlikte kutlamak dileğiyle.

Antalya Burdurlular Derneğipilav günüTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.