Antalya Ses Sanatçısı İrina Yalçın’a Kalite Belgesi verildi.

İrina Yalçın’a Kalite belgesini Antalya’nın en lüks otellerinden olan Akra Barut Otelde, Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk takdim etti

Ses Sanatçısı İrina Yalçın’a Kalite Belgesi verildi. İrina Yalçın’a Kalite belgesini Antalya’nın en lüks otellerinden olan Akra Barut Otelde, Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk takdim etti.
İrina Yalçın Antalya da 2018 yılında yapılan Yılın en iyileri ödül töreninde En iyi ses Sanatçısı ödülünü almıştı. Ayrıca İrina Yalçın Türkçe, Yunanca, İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca ve İspanyolca şarkılar söyleyebiliyor.

 Piyano ve keman çalmasıyla dinleyenleri büyüleyen İrina Yalçın'ın hem Türkiye'den hem de dünyanın diğer ülkelerinden çok  sayıda öğrencisi var ve hepsi başarılılar.İrina Yalçın çeşitli türlerde müzik ve şiir yazıyor.

 Klasik ve popüler bestelerle Antalya’da ve Türkiye’de dinleyenlerin ruhuna dokunuyor. İrina Yalçın diyor ki; Müzik ruhun gıdasıdır. Bizde Yeşilçam Medya ailesi olarak usta sanatçı İrina Yalçın’nın başarılarının devamını diliyoruz.

 

KaliteÖzel Kalite BelgesiTürkiyeAntalya

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.