Antalya Zeytinköy ve Aksu Hava destekli Operasyon

Antalya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu operasyonu düzenlendi. Operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, şahıslar hakkında da adli işlem yapıldı.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı Koordinesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Muratpaşa ilçesi Zeytinköy ve Aksu ilçesinde uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik operasyon yaptı. Emniyet Genel Müdürlüğü’nde edinilen bilgiye göre 25 adreste; 3 özel harekât unsuru, 12 trafik ekibi, 5 narkotik madde arama köpeği olmak üzere helikopter destekli 75 ekip ve 350personelin katılımı ile yapılan operasyonda 747 şahıs ve 361 araç sorgulanmış, 2 aranan şahıs yakalanmış ve 67 araca cezai işlem uygulandı.


Operasyonda yapılan aramada 44 Kilogram Esrar, muhtelif miktarda Metamfetamin ve eroin maddesi, 26 adet çeşitli ebatlarda kağıtlara emdirilmiş sentetik kannabinoid, 2 adet tabanca ve fişekler 1 adet uzun namlulu silah, 3 adet hassas terazi ele geçirildi. 8 şahıs hakkında ise uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama suçundan, 6 şahıs hakkında uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma suçundan, 9 şahıs hakkında Kullanmak için Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek Bulundurmak ve Kullanmak suçundan işlem yapıldı. ANTALYA EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN BÜROSU/BÜLTEN

Antalya narkotikOperasyonUyuşturucuZeytinköyTürkiyeAntalyaAksu

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.