Anteplioğlu Baklavaları bayramda da hizmetinizde

Burdur'un Bucak ilçesinde lezzetli tatlıların adresi Anteplioğlu Baklavaları, Ramazan Bayramı boyunca hizmet veriyor.

Burdur'un Bucak ilçesinde lezzetli tatlıların adresi Anteplioğlu Baklavaları, Ramazan Bayramı boyunca hizmet veriyor.

 

Anteplioğlu Baklavalarında lezzet şöleni

İftar sofralarının ve bayramların vazgeçilmezi fıstıklı ve cevizli tatlıların Bucak'taki adresi Anteplioğlu Baklavaları, Güllaç, cevizli baklava, cevizli özel, cevizli bülbül, cevizli sarıburma, cevizli şöbiyet, fıstıklı Diyarbakır kadayıf, fıstıklı kadayıf, fıstıklı burma kadayıf, fıstıklı baklava, fıstıklı özel, fıstıklı şöbiyet, fıstıklı midye, fıstıklı cimcik, fıstık sarma, fıstıklı soğuk baklava, cevizli soğuk baklava, fıstıklı kuru baklava, fıstıklı havuç dilim ve Daha farklı ürün çeşitleri ile sizlere lezzet şöleni sunuyor.

1 kg. tatlı alana 1 kg dondurmada büyük indirim

Tatlının yanında vazgeçilmez olan dondurmada muhteşem kampanya başlatan Anteplioğlu Baklavalarında, Ramazan ayı boyunca 1 Kg Tatlı Alana 1 Kg Maraş Kesme Dondurma, 150 TL yerine sadece ve sadece 79.90TL'ye sizleri bekliyor.

%100 Burdur şekeri ile muhteşem lezzetler

Yaklaşık 7 yıldır Bucak'ta hizmet vermekte olan Anteplioğlu Baklavaları, 100% Burdur şekeri ile imal edilen yaklaşık 20 çeşit lezzetli tatlılarla, beğeni topluyor.

ANTEPLİOĞLU BAKLAVALARI
TEL: 0 535 818 51 51
ADRES: Oğuzhan Mahallesi Hacı Ahmet Yesevi Caddesi Durunaz Apartmanı No:9 Bucak/ Burdur

Bucak Anteplioğlu BaklavalarıTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.