Aura Kids Akademi'de Bucak'ta hizmetinizde

Burdur Bucak'ta çocuklara özel spor ve atölye salonu ile hizmet veren Aura Kids Akademi'de ön kayıtlar başladı. İşte detaylar...

Burdur Bucak'ta çocuklara özel salon Aura Kids Akademi'de ön kayıtlar başladı.

Aura Kids Akademi çocuklarınızın yanında

Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Aktaş ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ezgi Aktaş'ın Bucak'a kazandırdığı Aura Kids Akademi, 1 - 12 yaş arası hareket eğitimi, jimnastik salonu olarak hizmet veriyor. 2 kattan oluşan Aura Kids'te sportif faaliyetlerin yanı sıra atölye salonu da bulunuyor. 

 

1 - 12 yaş arası çocuklar için hizmet veren Aura Kids Akademi Sanat Atölyesinde boyama, oyun hamuru ve akıl zeka oyunlarına kadar yaratıcı drama etkinliklerle birlikte çocuklarınız için her şey hazır. 

Ebeveynli gruplar 12 - 36 ay, hareket eğitimi 12 ay - 6 yaş arası, Jimnastik eğitim 3 yaş - 12 yaş, oyun grubu 12 ay - 6 yaş arası eğitimler olup her ders sonu 30 dakika sanat atölyesi etkinlikleri yapılıyor.

Öğrenciye yönelik hizmet

Tamamen öğrencilere yönelik grup saatleri belirleyerek gelen çocukların uygun olduğu saatlere göre planlama yapan Aura Kids Akademi saat 08:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Aura Kids Akademi İşletme Sahibi Mustafa Aktaş ve Ezgi Aktaş yaptıkları açıklamada, " Çocukların obezite sorunlarından tutun, omurga sorunlarına kadar bir sürü bedensel ve zihinsel sorunlarını burada hem atlatmak hem rahatlatmak hem de önlemek amacıyla hizmete başladık. Aura Kids Akademi, sanatla sporu birleşimini Bucak'ın güzel çocuklarına sunuyor." ifadelerini kullandılar.

Açılışa özel indirimler için 0546 903 72 55 nolu telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0546 903 72 55 - 0552 151 38 34 Adres: Oğuzhan Mahallesi 3906 Sokak No:8 Acet Apartmanı altı D:1 (Deniz Camı yan sokağı) Bucak

Aura Kids AkademiBucak eğitimBurdur eğitimTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.