Başkan Emrullah Ünal'dan seçim açıklaması

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 14 Mayıs'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri sonrasında açıklamada bulundu.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 14 Mayıs'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri sonrasında açıklamada bulundu.

14 Mayıs seçimlerinde Burdur'dan AK Parti'nin 2 milletvekili çıkardığını belirten Belediye Başkanı Emrullah Ünal, " Ülkemiz 14 Mayıs seçimleriyle bir demokrasi şölenini daha alnının akıyla tamamlamıştır. Kazanan ülkemiz, Milletimiz, Burdur’umuz ve Bucak’ımız olmuştur. " dedi.

Başkan Emrullah Ünal yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Kıymetli hemşerilerim, Kardeşlerim, Başımızın Tacı Kıymetli Hanımefendiler, Geleceğimizin Teminatı Sevgili Gençler,

Yoğun bir seçim kampanya dönemini sağduyu ile geride bıraktık. Ülkemiz 14 Mayıs seçimleriyle bir demokrasi şölenini daha alnının akıyla tamamlamıştır. Kazanan ülkemiz, Milletimiz, Burdur’umuz ve Bucak’ımız olmuştur. Türkiye milli iradenin üstünlüğüne bağlılığını bir kez daha ispatlamıştır. Tercihini kimden yana yaparsa yapsın, demokrasi şölenine katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Seçim kampanyası boyunca bizlerden desteğini esirgemeyen siz çok kıymetli hemşerilerime hasseten şükranlarımı arz ediyorum. Her birinizin gönlümdeki yeri ve değeri ayrıdır. Bunu böyle bilmenizi istiyorum. Yeni Milletvekillerimize ve şehrimizin evladı Mustafa Oğuz kardeşime İlimize ve ilçemize hizmet noktasında başarılar diliyorum. Her seçimde olduğu gibi bu seçimlerde de Ak Partimizi İlçemizde 1. parti yapan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek veren kıymetli hemşerilerime minnettar olduğumu belirtmek istiyorum. Milletimiz ve Cumhur İttifakımız yine birlikte hareket ederek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a 2. tur seçimlerinde de büyük bir farkla tekrar Cumhurbaşkanlığı makamını kazandıracaktır. Buna inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerime tekrar teşekkür ediyor, seçimlerin Ak Partimizin ve Cumhur ittifakımızın zaferi ile sonuçlanmasında emeği geçen herkesi, tüm Ak Parti ve MHP teşkilatlarımızı tebrik ediyorum. #RabbimBirliğimiziDaimEylesin

Emrullah ÜnalBurdur 2023 genel seçimleriTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.