Başkan Ercengiz ve eşinin acı günü

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in kayınvalidesi Gülser Özdemir, tedavi gördüğü Antalya Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in Kayınvalidesi Gülser Özdemir Hayatını Kaybetti

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in ailesi, üzücü bir kayıp yaşadı. Başkan Ercengiz'in eşi Hülya Ercengiz'in annesi olan Gülser Özdemir, tedavi gördüğü Antalya Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Burdur'un önde gelen iş dünyası isimlerinden biri olan Merhum Mehmet Acun'un kızı ve iş adamı Fevzi Özdemir'in eşi olarak tanınan Gülser Özdemir, aynı zamanda Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in kayınvalidesi ve eşi Hülya Ercengiz'in annesiydi.

Hüzünlü Haber Sevenleri Derinden Sarstı

Uzun bir süredir Antalya Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören Gülser Özdemir'in vefat haberi, yakınlarını ve sevenlerini büyük bir hüzne boğdu. Başkan Ercengiz ve ailesinin yaşadığı bu kayıp, Burdur ve çevresinde de derin üzüntü yarattı.

NNC Medya Ailesi Olarak Başsağlığı Diliyoruz

Merhumeye Allah'tan rahmet diliyor, başta Başkan Ali Orkun Ercengiz olmak üzere tüm aile üyelerine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Ali Orkun ErcengizTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.