Başkan Muhittin Böcek Hülya Gümüş'ü görmeden Antalya'ya geçmedi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Isparta dönüşünde Bucak'a uğrayarak CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Isparta dönüşünde Bucak'a uğrayarak CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.

Isparta'da havaalanında CHP Genel Başkanı ve 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu uğurladıktan sonra telefonla Hülya Gümüş'ü arayan Büyükşehir Belediye başkanı Muhittin Böcek, Burdur milletvekili adayı Hülya Gümüş ile beraber akşam yemeği yedi.

Yemekte Hülya Gümüş ile sohbet eden Başkan Muhittin Böcek, Isparta'da gün boyu Kılıçdaroğlu'nun yanında olduğunu belirtti. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisine selamlarını ilettiğini belirten Başkan Muhittin Böcek, " Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu size çok değer veriyor. Kendisi sizin değerli olduğunuzu belirterek, her zaman size destek vermemi istedi. Bizim kızımıza tam destek dediğini iletmemi istedi." ifadelerini kullandı.

 

Hülya GümüşCHP Burdur Milletvekili adaylarıMuhittin BöcekBurdur 2023 genel seçimleriTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.