Başkan Mustafa Özboyacı, göreve başladı

AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, il ve ilçe teşkilatları ile Belediye Başkanlarını topladı.

AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, il ve ilçe teşkilatları ile Belediye Başkanlarını topladı.
Geçtiğimiz gün Burdur İl Başkanı olarak tevdi edilen Mustafa Özboyacı, Vali Ali Arslantaş ziyaretiyle başladığı çalışmalarına Burdur'un ilçe belediye başkanları ve ilçe teşkilat başkanları ile buluşarak sürdürdü.
2023 genel seçimlerinin öncesinde Burdur İl Başkanlığı vazifesi alarak heyecan yaşadığını belirten Başkan Mustafa Özboyacı yaptığı açıklamada, " Türkiye Yüzyılının başlangıcı Olan 2023'ün ilk ayında, Rahmet ve Mağfiret ayı Ramazan-ı Şerif'i karşılama mevsimi Mübarek üç ayların içerisinde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Tarafımıza tevdi edilen Ak Parti İl Başkanlığı görevine başlamış bulunmaktayız.

Bir neferi olmaktan onur duyduğum Ak Partimizde; 2009 yılından bu zamana, Burdur Belediye Meclis üyeliği, Belediye Başkan yardımcılığı, Gençlik Kolları İl Başkanlığı ve İl başkan Vekili olarak görevleri aldım.
Şimdi ise Türkiye Yüzyılının besmelesi olacak olan Mayıs 2023 seçimleri öncesinde İl Başkanlığı vazifesinin heyecanını yaşamaktayım...
Meşekkatli yolların bilinmezliklerinden hiç korkmadık, yolculuğa başlarken, yola çıktıklarımızdan hep emin olduk, ucu bucağı görünmeyen bilinmezlikte, zaferden değil seferden sorumlu olduğumuzu da biliyoruz...
Zira meşakkat; bizim için Millete hizmet yolunda çekilecek tüm cefaların helal olduğunu da gösterecektir.

Sözlerime Sezai Karakoç’un bir şiiriyle sonlandırıyorum;

.... Ruhumuzun içinde kar yağar
Anamızdan doğduğumuz geceden beri
Heybemizi emektar makinelere yükleriz
Fikirlerimizi tifil vinçlere
İri buğday tanelerinin trenleri yürüttügünü bilmeyiz
Biz yangında koşuyu kaybeden atlarız
Biz kirli ve temiz çamaşırları
Aynı zaman aynı minval üzere katlarız
Biz koşu bittikten sonra da koşan atlarız..." ifadelerini kullandı.

Mustafa ÖzboyacıAK Parti BurdurTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.