Başkan Süleyman Kayacan depremzedelere çorba dağıttı

Deprem bölgesine giden Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan, depremzedelere çorba dağıttı.

Kahramanmaraş'ta yaşanan deprem sonrasında bölgeye destek gönderen Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan, depremzedelere çorba dağıttı.
Çavdır Belediyesi ekiplerinin Adıyaman’da kurdukları çadırda depremzedelere çorba ikramında bulunan Başkan Kayacan, “Yüz yılın felaketini yaşadığımız ve 10 ilimizi etkileyerek büyük bir yıkıma sebep olan deprem sonrası hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce rabbimden rahmet geriye kalanlara başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Değerli hemşerilerim ekibim ile Adıyaman da kurmuş olduğumuz çadırımızda sizden aldığımiz güç ve kuvvet ile gerek depremzede vatandaşlarımıza gerekse arama kurtarma da görev yapan ekiplere başta tarhana çorbamız olmak yemeklerimizi ikram ederek bir nebze de olsa faydalı olmaya çalıştık.
Bu süreçte gönüllü olarak benimle birlikte hareket eden ekip arkadaşlarıma, aşçımız Durali Kocataşoğlu’na yapmış olduğunuz yardımlar ve destekleriniz için sizlere sonsuz teşekkürler. Rabbim devletimize milletimize bu acıların tekrarını yaşatmasın inşallah.” ifadelerini kullandı.

Çavdır BelediyesiSüleyman Kayacandeprem yardımıAdıyaman depremiTürkiyeBurdurÇavdır

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.