Kahramanmaraş'ta yaşanan deprem sonrasında bölgeye destek gönderen Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan, depremzedelere çorba dağıttı.
Çavdır Belediyesi ekiplerinin Adıyaman’da kurdukları çadırda depremzedelere çorba ikramında bulunan Başkan Kayacan, “Yüz yılın felaketini yaşadığımız ve 10 ilimizi etkileyerek büyük bir yıkıma sebep olan deprem sonrası hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce rabbimden rahmet geriye kalanlara başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Değerli hemşerilerim ekibim ile Adıyaman da kurmuş olduğumuz çadırımızda sizden aldığımiz güç ve kuvvet ile gerek depremzede vatandaşlarımıza gerekse arama kurtarma da görev yapan ekiplere başta tarhana çorbamız olmak yemeklerimizi ikram ederek bir nebze de olsa faydalı olmaya çalıştık.
Bu süreçte gönüllü olarak benimle birlikte hareket eden ekip arkadaşlarıma, aşçımız Durali Kocataşoğlu’na yapmış olduğunuz yardımlar ve destekleriniz için sizlere sonsuz teşekkürler. Rabbim devletimize milletimize bu acıların tekrarını yaşatmasın inşallah.” ifadelerini kullandı.
Burdur'un Çavdır ilçesinde cadde ve sokaklarda başlatılan bakım ve onarım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Burdur Çavdır'da yeni belediye başkanı belli oldu. Çavdır Belediye Başkanı Ali Okan Yücel oldu. Peki Çavdır Belediye Başkanı Ali Okan Yücel kimdir? İşte Ali Okan Yücel'in biyografisi:...
Çavdır Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği'nden hibe olarak alınan 2024 model Ford 1833 marka arazi aracını araç filosuna kattı. Bu sayede, vatandaşlara daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunulabilecek.
Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan, ilçenin görünümünü değiştirecek olan yeni otogar ve otogar dükkanlarının inşaatının son hızla devam ettiğini duyurdu.
Burdur'un Çavdır ilçesinde, belediye 2023 model Isuzu Novayı halkın emrine sundu. Detaylar haberimizde...
Çavdır Belediyesi, ilçenin ekonomik kalkınması için çiftçilere paketleme ve pazarlama konusunda destek veriyor. Bu yılki sezonda 6000. paket de banttan indi.
Yorumlar (1)
Emin eryılmaz
1 yıl önce / 19.02.2023Teşekkürler başkanım
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla