Başkan Ufuk Kazancı'dan, BBP Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıoğlu'na ziyaret

Büyük Birlik Partisi (BBP) Burdur İl Başkanı Ufuk Kazancı, BBP Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu mezarı başında ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Burdur İl Başkanı Ufuk Kazancı, BBP Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu mezarı başında ziyaret etti.
Geçtiğimiz haftalarda Burdur'da yapılan kongrede başkan seçilen BBP Burdur İl Başkanı Ufuk Kazancı, il genelindeki ziyaretlerinin ardından elim bir kaza sonucunda hayatını kaybeden Genel Başkan Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu mezarı başında ziyaret ederek dua etti.
Tacettin Dergâhında önceki gün gerçekleşen ziyaret sonrası basın açıklamasında bulunan Başkan Kazancı; “Genel başkanımız merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu kabri başında ziyaret ettik. Muhsin Yazıcıoğlu'nun ve hepimizin davası olan Büyük Birlik davasının sonuna kadar başarıya ulaşması için canla başla mücadele edeceğiz. Merhum genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nu ve dava arkadaşlarını rahmet, minnet ve şükranla yad ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Büyük Birlik Partisi Burdur İl Başkanı Ufuk KazancıBaşkan Ufuk KazancıBüyük Birlik Partisi BurdurBBP BurdurBBPMuhsin YazıcıoğluTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.