Büyük Birlik Partisi (BBP) Burdur İl Başkanı Ufuk Kazancı, BBP Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu mezarı başında ziyaret etti.
Geçtiğimiz haftalarda Burdur'da yapılan kongrede başkan seçilen BBP Burdur İl Başkanı Ufuk Kazancı, il genelindeki ziyaretlerinin ardından elim bir kaza sonucunda hayatını kaybeden Genel Başkan Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu mezarı başında ziyaret ederek dua etti.
Tacettin Dergâhında önceki gün gerçekleşen ziyaret sonrası basın açıklamasında bulunan Başkan Kazancı; “Genel başkanımız merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu kabri başında ziyaret ettik. Muhsin Yazıcıoğlu'nun ve hepimizin davası olan Büyük Birlik davasının sonuna kadar başarıya ulaşması için canla başla mücadele edeceğiz. Merhum genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nu ve dava arkadaşlarını rahmet, minnet ve şükranla yad ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Yorumlar (0)