Başkan yeniden aday olacak mı? Merakla beklenen sorunun cevabını verdi

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yeniden aday olacak mı? Canlı yayında konuşan Başkan Emrullah Ünal, merak edilen soruyu cevapladı. İşte Emrullah Ünal'ın yanıtı...

Başkan Ünal beklenen sorunun cevabını verdi 2024 için Bucak için Aday Adayım

Kanal 15 ekranlarında yayınlanan Burdur’un Nabzı programına konuk olan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal 4,5 yıllık dönemi değerlendirdi

2019’de AK Parti adayı olarak seçimi kazanan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, ikinci kez başkanlık görevine talip.

2024 Yerel seçimlerinde Aday adayıyım

31 Mart 2024 mahalli idareler seçiminde de AK Parti’den başkanlık görevine yeniden talip olan Emrullah Ünal, geçtiğimiz Cuma günü Kanal 15’te katıldığı canlı yayın televizyon programında aday adayı olduğunu dile getirdi.

Çekimleri, Bucak Belediyesi’nin hayata geçirdiği farklı, özgün sosyal projelerden biri olan sentetik buz pistinde gerçekleşen programda, yerel seçim takviminin işlemeye başladığını belirten Ünal, “aday adayıyım, Bucak için hizmet etmekten mutluyum, partimiz yeniden aday gösterir, halkımız da takdir ederse canla başka çalışmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Aşkım Bucak, Sevdam Bucak,

Kanal 15’te Bilal Karasakal’ın hazırlayıp sunduğu, gazetemiz sahibi ve Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel’in de katıldığı programda, “Aşk-ı Bucak, Bucak sevdalısıyım” diyen Başkan Ünal, “biz Bucak’a olan sevgimizi yaptığımız hizmetlerle ortaya koyduk. Bucak ilçe merkezinin çehresi değişmeye devam ediyor. Yerel hizmetler, belediyecilik anlamında Bucak’ta çok iyi bir ivme yakaladık. Sosyal belediyecilik uygulamalarımızla insana dokunuyor, ulaşıyoruz. Toplumun geniş kesimlerine, çocuklara, gençlere, kadınlara hizmetlere sunuyoruz. ‘Cumhuriyet’in 100. yıl vizyonu, Türkiye yüzyılı’ doğrultusunda biz de ‘Bucak yüzyılına imza koyuyoruz.

Yeni dönemde Bucak’ta projeler, hizmetler atağı artarak sürecek.

2024 için hazırız

Başkan Ünal, "2024 için içme suyundan, sosyal alanların eksikliği ve sanayi alanları sorununa kadar pek çok meseleyi de kalıcı çözüme kavuşturmuş olacağız” ifadelerini kullandı.

Özellikle Bucağın öncelikli en önemli soruları içinde yer alan içme suyu projesi için ,Karacaören ve özellikle Kestel bölgesinde sulama göleti projesi için ekiplerin çalıştığını söyledi.

Ayrıca sosyal donatılar için insanların zaman geçirebileceği ,misafirlerini alıp ağırlayabilecekleri ,alanları hızla artırmak hedefleri içerisinde olduğunu söyleyen Başkan Ünal, "Seyir terasını ve Kır düğün salonunu seçim öncesi Bucağa kazandırmak istiyoruz

Yine Bucak için önceliğimiz arasında olan OSB ve sanayii yerlerine alan oluşturarak Bucağımıza güç vermek istiyoruz" dedi.

belediye başkan aday adayıEmrullah ÜnalsorucevapTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.