Başkanlardan TKDK Başkanına ziyaret! Projeleri görüştüler

Altınyayla ve Karamanlı Belediye Başkanları, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Dr. Ahmet Antalyalı'yı ziyaret etti.

Altınyayla ve Karamanlı Belediye Başkanları, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Dr. Ahmet Antalyalı'yı ziyaret etti.

Altınyayla ve Karamanlı Belediye Başkanlarından TKDK Başkanına Ziyaret

Altınyayla Belediye Başkanı Ahmet Serttaş ve Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Dr. Ahmet Antalyalı'yı ziyaret etti.

Ziyarette, Altınyayla ve Karamanlı ilçelerinde yapılacak yatırımlar ve hibeler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Serttaş, ziyarette yaptığı konuşmada, "Altınyayla'mızın gelişimi için önemli yatırımlar planlıyoruz. Bu yatırımlarımızı hayata geçirmek için TKDK'nın desteğine ihtiyacımız var. Başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Selimoğlu ise, "Karamanlı'da da önemli yatırımlar gerçekleştirmek istiyoruz. Bu yatırımlarımız için TKDK'nın desteği çok önemli. Başkanımıza ziyaretimiz için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

TKDK Başkanı Antalyalı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Altınyayla ve Karamanlı ilçelerinin gelişimi için yapılacak yatırımları desteklemekten memnuniyet duyarız. Belediye başkanlarımızla yaptığımız görüşmede, ilçelerin ihtiyaçları ve öncelikleri konusunda bilgi aldık. Bu bilgileri değerlendirmeye alarak, ilçelerin gelişimine katkı sağlayacak projeler için çalışmalarımızı sürdüreceğiz." dedi.

Ziyarette, Altınyayla ve Karamanlı ilçelerinde yapılması planlanan yatırımlar ve hibeler konusunda ayrıntılı bilgi alışverişinde bulunuldu.

başkanlarTKDKprojeAhmet AntalyalıFatih SelimoğluAhmet SerttaşTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.