Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, esnaflarla buluştu

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, ilçe genelinde esnaflarla bir araya gelerek sohbet etti.

BAŞKAN ÜNAL SAHADA, ESNAFIN YANINDA

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, makamda değil sahada, vatandaşın yanında hizmet üretmeyi hedef edinen “Birlikte Bucak” anlayışıyla Bucak genelinde esnaflarla buluşuyor. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve esnaf ziyareti yapan Başkan Ünal, tek tek işyerlerinde esnafları ziyaret ederek sohbet etti. Esnafların her zaman yanında olduğunu dile getiren Ünal, esnaflarla bir süre sohbet ederek, işleriyle ilgili bilgi aldı.

Esnafının ilçenin kalkınmasında, istihdamında önemli bir role sahip olduğunu söyleyen Başkan Ünal, “Bir ilin, ilçenin esnafı ne kadar gelişmişse bulundukları yer de o kadar gelişmiştir. Esnafımızın daha iyi şartlarda hizmet sunabilmeleri, müşterilerine daha sağlıklı bir şekilde ulaşabilmeleri için Belediye olarak tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Kalkınmanın temeli esnafımızdır. Bizlerde esnafımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda esnaflarımız ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Alın teriyle, emeğiyle çalışan çok kıymetli esnaf kardeşlerimizi dinledik. İlçemiz ekonomisinin gelişmesi ve gerekli ihtiyaçlarının karşılanması için görüş alışverişinde bulunduk. Her zaman yanlarında olduğumuz değerli esnaflarımıza teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ünal: Her zaman birlikteyiz

Başkan Ünal açıklamasında, “Biz “Birlikte Bucak” diyoruz, bu doğrultuda hizmet üretmeye, yan yana durmaya devam ediyoruz. Biz her zaman sahada, birlikteyiz. Esnaf kardeşlerimin derdini, tasasını dinlemek için her zaman buradayım, yanınızdayım” diye konuştu.

 

 

Emrullah ÜnalesnafBucak BelediyesiTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.