Bucak'ın yeni kaymakamı Bayram Gale göreve başladı Bayram Gale kimdir?

Burdur'un Bucak ilçesinin yeni kaymakamı Bayram Gale, 13 Eylül Çarşamba günü görevine başladı. Bucak Kaymakamı Bayram Gale kimdir?

Burdur'un Bucak ilçesinin yeni kaymakamı olarak atanan Bayram Gale, 13 Eylül Çarşamba günü görevine başladı. 24 Ağustos tarihinde Bucak Kaymakamı olarak atanmasının ardından Gale, görevine resmen başladı.

Bucak Kaymakamı Bayram Gale Göreve Başladı

Bucak ilçesinin yeni Kaymakamı Bayram Gale, göreve başladığı ilk gününde şunları dile getirdi:

Bucak'ı Gelişmeye Devam Ettireceğiz:

Gale, ilçenin gelişmiş yapısını takdirle anarak, bu gelişmeyi ekonomik, sosyal ve kültürel seviyeyi daha yükseklere taşımak için çalışacaklarını vurguladı.

Sanayi Potansiyelini Değerlendirmek:

Yeni organize sanayi bölgeleri kurma olasılığını incelemeyi planladıklarını ve işleri kolaylaştırmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Devlet-Millet Kaynaşmasını Güçlendirmek:

Gale, devlet-millet kaynaşmasını daha da güçlendirmeyi ve vatandaşlarla daha yakın ilişkiler kurmayı hedeflediklerini söyledi.

Köy, Belde ve Okul Ziyaretleri:

Yeni Kaymakam, köyleri, beldeleri ve okulları ziyaret ederek vatandaşlarla daha yakın temas kuracaklarını belirtti.

Bucak Kaymakamı Bayram Gale kimdir?

1967 yılında Antalya'nın Elmalı ilçesinde doğan Bayram Gale, ilk ve orta öğretimini tamamlamasının ardından Üniversite eğitimini aldı. 

Devlet bünyesinde birçok görev yapan Bayram Gale, 2017 yılında Ordu Vali Yardımcılısı olarak atandı. 24 Ağustos Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Ordu Vali Yardımcılığı görevinden Bucak Kaymakamlığı görevine atanan Bayram Gale, 13 Eylül Çarşamba günü göreve başladı.

Bayram Galeyeni bucak kaymakamıBucak KaymakamıBucak KaymakamlığıTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.