Bucak’ta Deprem yardımlarının içinden çıkan not duygulandırdı

Burdur'un Bucak ilçesinde toplanan yardımların içerisinden çıkan bir not Başkan Emrullah Ünal ve görenleri duygulandırdı.

Burdur'un Bucak ilçesinde toplanan yardımların içerisinden çıkan bir not Başkan Emrullah Ünal ve görenleri duygulandırdı. Yaşı küçük yüreği çok büyük Efe'nin oyuncaklarının içerisine bıraktığı not tek yürek olunduğunun da bir simgesi oldu.
Ülke olarak 10 ilimizde büyük yıkımlara neden olan depremin yaralarını sarmaya çalıştığımız bugünlerde yardım malzemelerinin içinden çıkan bir not okuyan herkesi duygulandırdı. Bucak’ta yaşayan Efe, oyuncaklarını "Benim adım Efe . Size oyuncaklarımı gönderiyorum. Geçmiş olsun. " yazılı bir mektupla deprem bölgesine gönderdi.
Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremin ardından Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ın öncülüğünde Bucak’ta başlatılan yardım kampanyasında Bucaklılar vatandaşlar tek yürek oldu.

"Gözlerinizden Öpüyorum Çocuklar"

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “İlk geceden bu yana Bucaklı gençlerin seferberliği takdire şayan. Yardım toplama merkezlerimizde gönüllü olarak gerçekten insanüstü bir çaba sergiliyorlar. Sevgili Efe yaşın küçük ama yüreğin Büyük. Gözlerinden öpüyorum” dedi.

deprem yardımıEmrullah ÜnalTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.