Bucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak Koleji

Gökyüzü Özel Bucak Koleji, deneyimli kadrosu ve modern eğitim anlayışıyla Bucak ilçesinde eğitime yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Bucak İlçesine Yeni Bir Eğitim Kurumu: Gökyüzü Özel Bucak Koleji

Burdur'un Bucak ilçesine yeni bir eğitim kurumu eklenerek Gökyüzü Özel Bucak Koleji hizmete açıldı. Bu eğitim kurumu, çocuklara kaliteli eğitim fırsatları sunmayı amaçlamaktadır.

Eğitim alanında uzmanlaşmış Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen Yusuf Bütün tarafından kurulan Gökyüzü Özel Bucak Koleji, eğitim serüvenine küçük bir danışmanlık merkezi olarak başlamış ve sonrasında Kurs Merkezi olarak hizmet verdi.

Bu yeni eğitim kurumu, Bucak ilçesinde çocukların eğitimine katkı sağlayarak bölgenin eğitim olanaklarını artırmayı amaçlıyor.

Siz de çocuklarınızın kaliteli bir eğitim almasını istiyorsanız Gökyüzü Özel Bucak Kolejine uğramayı unutmayın!

Düzenlenen açılışa AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Kaymakam Vekili Tahir Demir, Bucak Belediye Başkan Vekili İsmail Baştaş, Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Kocaaliler Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın, CHP Bucak İlçe Başkan Vekili Gökhan Acar, İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Mehmet Küley, MHP Bucak İlçe Başkanı İsmail Mutlucan, Bucak İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen Alperen Çatlı, Bucak İlçe Müftüsü İbrahim Keser ve çok sayıda davetli katıldı.

Adres: Mimar Sinan Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No:268 - 270/1 Bucak/Burdur

Gökyüzü Özel Bucak KolejiaçılışTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.