Burdur / Bucak

Bucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak Koleji

Gökyüzü Özel Bucak Koleji, deneyimli kadrosu ve modern eğitim anlayışıyla Bucak ilçesinde eğitime yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Bucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak Koleji

Bucak İlçesine Yeni Bir Eğitim Kurumu: Gökyüzü Özel Bucak Koleji

Burdur'un Bucak ilçesine yeni bir eğitim kurumu eklenerek Gökyüzü Özel Bucak Koleji hizmete açıldı. Bu eğitim kurumu, çocuklara kaliteli eğitim fırsatları sunmayı amaçlamaktadır.

Eğitim alanında uzmanlaşmış Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen Yusuf Bütün tarafından kurulan Gökyüzü Özel Bucak Koleji, eğitim serüvenine küçük bir danışmanlık merkezi olarak başlamış ve sonrasında Kurs Merkezi olarak hizmet verdi.

Bu yeni eğitim kurumu, Bucak ilçesinde çocukların eğitimine katkı sağlayarak bölgenin eğitim olanaklarını artırmayı amaçlıyor.

Siz de çocuklarınızın kaliteli bir eğitim almasını istiyorsanız Gökyüzü Özel Bucak Kolejine uğramayı unutmayın!

Düzenlenen açılışa AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Kaymakam Vekili Tahir Demir, Bucak Belediye Başkan Vekili İsmail Baştaş, Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Kocaaliler Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın, CHP Bucak İlçe Başkan Vekili Gökhan Acar, İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Mehmet Küley, MHP Bucak İlçe Başkanı İsmail Mutlucan, Bucak İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen Alperen Çatlı, Bucak İlçe Müftüsü İbrahim Keser ve çok sayıda davetli katıldı.

Adres: Mimar Sinan Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No:268 - 270/1 Bucak/Burdur

Bucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak KolejiBucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak KolejiBucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak KolejiBucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak KolejiBucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak KolejiBucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak KolejiBucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak KolejiBucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak KolejiBucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak KolejiBucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak KolejiBucak'ta eğitime yeni bir soluk: Gökyüzü Özel Bucak Koleji

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 2
  BEĞENDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Gökyüzü Özel Bucak Koleji Bucak'ta açılıyor
Tanıtım

Gökyüzü Özel Bucak Koleji Bucak'ta açılıyor

Gökyüzü Özel Bucak Koleji, yarın Bucak'ta görkemli bir açılış töreni ile hizmete girecek.

Sümbül Konağı açılış için gün sayıyor
Yaşam

Sümbül Konağı açılış için gün sayıyor

Samsun’da yapılan ve Karadeniz Bölgesi’nin doğudan batıya tüm mimari izlerini taşıyan Sümbül Konağı Projesi açılış için gün sayıyor. Yüzde 98 fiziki gerçekleşmeye ulaşan proje inşaatını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Bu yıl bitmeden Sümbül Konağı kafe ve restoran olarak hizmet vermeye başlayacak” dedi

Burdur MAKÜ 2023-2024 Akademik Yıl Açılışı Gerçekleştirildi
Bölgesel

Burdur MAKÜ 2023-2024 Akademik Yıl Açılışı Gerçekleştirildi

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde 2023-2024 Akademik Yıl Açılışı gerçekleştirildi. Törene katılan Vali Türker Öksüz, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, yeni akademik yılın hayırlı olmasını diledi.

Burdur Şeker Fabrikası'nda Gizli Kampanya Açılışı
Bölgesel

Burdur Şeker Fabrikası'nda Gizli Kampanya Açılışı

CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Şeker Fabrikası'nda düzenlenen kampanya açılış töreninin gizlice yapılmasına tepki gösterdi.

Hatay'ın En Lezzetli Döneri Bucak'ta Biglez Döner hizmete açıldı
Tanıtım

Hatay'ın En Lezzetli Döneri Bucak'ta Biglez Döner hizmete açıldı

BİGLEZ DÖNER, Bucak'a yeni bir lezzet getirdi. Hatay usulü dönerin eşsiz lezzetini tatmak için BİGLEZ DÖNER'i mutlaka deneyin.

Bucak'ın yeni sağlıklı yaşam merkezi Fizyo Reformer açıldı
Tanıtım

Bucak'ın yeni sağlıklı yaşam merkezi Fizyo Reformer açıldı

Burdur Bucak'ta, Fizyoterapist Kübra Uysal tarafından Fizyo Reformer sağlıklı yaşam merkezi hizmete açıldı. Merkezde reformer plates, bölgesel incelme ve fizik tedavi hizmetleri sunuluyor.