Bucak'ta kaçırılmayacak çiğköfte kampanyası

Ömer Aybak Adıyaman Çiğ Köfte, her ayın 1'inde yüzde 50 bedava çiğköfte kampanyası ile hizmet veriyor.

1992 yılından bu yana değişmeyen lezzetleriyle Ömer Aybak Adıyaman Çiğ Köfte, Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet vermeye devam ediyor.

2010 yılından bu yana Bucak'ta verdiği kaliteli hizmeti sürdüren Ömer Aybak Adıyaman Çiğ Köfte, her ayın 1'inde yüzde elli bedava çiğ köfte kampanyasını sizlere sunuyor.

Bucak'ta açılan ilk çiğ köfte işletmelerinden olan Ömer Aybak Çiğ Köfte işletme sahibi Enes Can Kara ve Ali Demirezen, sizlere verdiği kaliteli hizmetle her ayın 1'i için kampanya sunuyor.

2023 yılı boyunca her ayın 1'ine özel %50 bedava kampanyası ile porsiyon çiğköftede kampanyadan siz de faydalanabilirsiniz. Çiğköfteyi çok sevenler için de özel kampanyayı sizlere sunan Ömer Aybak Çiğ Köfte'de, 8 dürüm alana 9. dürüm bedava kampanyası sizleri bekliyor.

Dürümleri toplu almanıza gerek yok, alacağınız bir kartvizit ile aldığınız dürümler birikecek ve 9. dürümü ücretsiz alabileceksiniz. Ayrıca tüm alışverişlerinizde geçerli, 150 Tl ve üstü alışverişlerinizde ürünleriniz bez çanta ile alabilirsiniz. Her gün saat 12:00'da hizmete başlayan Ömer Aybak Çiğ Köfte saat 01:00'a kadar sizlere hizmet veriyor.

Telefon: 0248 325 80 90 - 0530 030 73 64

Adres: Oğuzhan Mahallesi Cumhuriyet Meydanı Akbank yanı (Testi Şelale karşısı) Bucak/ Burdur

çiğköfte kampanyakampanyaindirimTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.