Bucak'ta Mermer ve Salep Festivali coşkusu başlıyor

Bucak Belediyesi tarafından düzenlenen Mermer ve Salep Festivali, 29-30 Eylül tarihlerinde başlıyor. Festivalde Mustafa Ceceli, Seda Hazar ve Kolpa grubu sahne alacak.

Bucak Mermer ve Salep Festivali Sanatla Coşuyor

Bucak Belediyesi tarafından düzenlenen Mermer ve Salep Festivali, Türkiye'nin ünlü sanatçıları Mustafa Ceceli, Seda Hazar ve Kolpa grubunu ağırlamaya hazırlanıyor.

Müzik Şöleni: Kolpa 29 Eylül'de Sahne Alacak

Festivalin ilk günü olan 29 Eylül'de, ünlü Türk rock müziği grubu Kolpa, Cumhuriyet Meydanı'nda muhteşem bir konser verecek.

Seda Hazar ve Mustafa Ceceli, 30 Eylül'de Sahneye Çıkıyor

Festivalin ikinci günü olan 30 Eylül'de ise son dönemin parlayan ismi Seda Hazar ve Türkiye'nin sevilen sanatçılarından Mustafa Ceceli, aynı meydanda sahne alarak unutulmaz bir geceye imza atacaklar.

Bucak Belediye Başkanı Ünal'dan Festival Açıklaması

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, festival hakkında yaptığı açıklamada, "İlçemizde sosyal belediyecilik alanında yenilikler ve etkinlikler yapmaya devam ediyoruz. Bu sene düzenleyeceğimiz etkinliğimizi ilçemizin önemli değerleri olan mermer ve salep temasıyla gerçekleştireceğiz. Festivalimizin 29-30 Eylül tarihlerindeki programı, ünlü sanatçılarımızın katılımıyla dolu dolu geçecek. Tüm halkımızı festivalimize davet ediyorum." şeklinde konuştu.

Bu güzel etkinlik için desteklerini esirgemeyen sponsorlara da teşekkürlerini ileten Başkan Ünal, Bucak halkını sanatla dolu bu festivalde buluşmaya çağırdı.

Bucak Mermer ve Salep FestivaliMustafa CeceliKolpaSeda HazarTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.