Burdur / Bucak

Bucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmedi

Burdur'un Bucak ilçesinde düzenlenen Mermer ve Salep Festivali, 2 gün boyunca binlerce vatandaş tarafından ziyaret edildi. Festivalde, Mustafa Ceceli, Seda Hazar ve Kolpa grubu sahne aldı.

Bucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmedi

Bucak'ta Mermer ve Salep Festivali coşkuyla sona erdi

Burdur'un Bucak ilçesinde düzenlenen Mermer ve Salep Festivali, 2 gün boyunca süren yoğun ilgiyle sona erdi. Festivalin 2. gününde yağan yağmur sonrasındaki soğuğa aldırış etmeyen vatandaşlar, Cumhuriyet Meydanını doldurdu.

Bucak Belediyesi tarafından düzenlenen festival, 29-30 Eylül tarihlerinde gerçekleştirildi. Festivalde, Mustafa Ceceli, Seda Hazar ve Kolpa grubu sahne aldı.

Festivalin ilk gününde Kolpa grubu, sevilen şarkılarını seslendirdi. Festivalin 2. gününde ise Seda Hazar ve Mustafa Ceceli, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Festivale katılan vatandaşlar, Bucak'ın mermer ve salep gibi önemli değerlerini tanıtan etkinliklere yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlar, festivalde düzenlenen yöresel ürün stantlarından alışveriş yaparak, Bucak'ın lezzetlerini tatma fırsatı buldu.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, festivalin ilçe için önemli bir tanıtım etkinliği olduğunu belirterek, "Bucak'ımızın mermer ve salep gibi önemli değerlerini tanıtmak ve ilçemizi daha fazla ziyaretçiye açmak için bu festivali düzenledik. Festivalimize gösterdikleri ilgiden dolayı tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Vatandaşlardan Başkan Emrullah Ünal'a teşekkür

Festivale katılan vatandaşlar, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal'a teşekkür ederek, "Bu festival, Bucak'ımızın tanıtımına önemli katkı sağladı. Başkanımız Emrullah Ünal'a, bu güzel organizasyonu bizlere yaşattığı için teşekkür ediyoruz" dedi.

Bucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmediBucak'ta Mermer ve Salep Festivali'ne yoğun ilgi! Böyle kalabalık görülmedi

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 1
  SEVDİM
 • 1
  BEĞENMEDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Başkan Ünal, festivale destek veren iş adamlarını ziyaret etti
Yerel Yönetim

Başkan Ünal, festivale destek veren iş adamlarını ziyaret etti

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, ilçede düzenlenen "Mermer ve Salep" Festivali'ne destek veren iş adamlarını ziyaret etti.

Bucak'ta Mustafa Ceceli rüzgarı esti
Etkinlik

Bucak'ta Mustafa Ceceli rüzgarı esti

Mustafa Ceceli, Bucak Mermer ve Salep Festivali'nde sevenleriyle buluştu.

Seda Hazar, Bucak'ta konseriyle hayranlarını büyüledi
Etkinlik

Seda Hazar, Bucak'ta konseriyle hayranlarını büyüledi

Bucak Mermer ve Salep Festivali'nin ikinci gününde Seda Hazar sahne aldı ve coşkulu kalabalığı mest etti.

Kolpa Bucak'ı salladı! Hayranlarını coşturdu
Etkinlik

Kolpa Bucak'ı salladı! Hayranlarını coşturdu

Burdur'un Bucak ilçesinde düzenlenen Mermer ve Salep Festivali'nin ilk gününde sahne alan Kolpa, sevilen şarkılarıyla binlerce hayranını coşturdu.

Bucak yıldızlar geçidine hazır mıyız? Bucak'ta mermer ve salep festivali Kolpa Konseri ile başlıyor
Etkinlik

Bucak yıldızlar geçidine hazır mıyız? Bucak'ta mermer ve salep festivali Kolpa Konseri ile başlıyor

Bucak Belediyesi tarafından düzenlenen Mermer ve Salep Festivali başlıyor. Festivalin ilk gününde Kolpa, ikinci gününde Seda Hazar ve Mustafa Ceceli sahne alacak.

Bucak'ta Mermer ve Salep Festivali coşkusu başlıyor
Etkinlik

Bucak'ta Mermer ve Salep Festivali coşkusu başlıyor

Bucak Belediyesi tarafından düzenlenen Mermer ve Salep Festivali, 29-30 Eylül tarihlerinde başlıyor. Festivalde Mustafa Ceceli, Seda Hazar ve Kolpa grubu sahne alacak.