Bucak'ta okullar açılmadan önce parklar doldu taştı

Bucak'ta hava sıcaklığının mevsim normallerine dönmesiyle ve yeni eğitim öğretim yılının açılmasının yaklaşmasıyla birlikte parklar ve semt spor sahalarında doluluk oranı arttı.

OKULLARIN AÇILMASINA SAYILI GÜNLER KALA PARKLAR CIVIL CIVIL

Bucak’ta okulların açılmasına sayılı günler kala parklar ve spor alanları dolup taşıyor. Öğrenciler yaz tatilinin son günlerinin tadını çıkarıyor.

Bucak’ta hava sıcaklığının mevsim normallerine dönmesiyle ve yeni eğitim öğretim yılının açılmasının yaklaşmasıyla birlikte parklarda ve semt spor sahalarında doluluk oranı arttı. Gençler semt spor sahalarında, çocuklar çocuk oyun gruplarında, mahalle sakinleri parklarda vakit geçiriyorlar.

GENÇLERDEN EMRULLAH BAŞKAN’A TEŞEKKÜR

Bucak Belediyesinin çocuklara ve gençlere yönelik olarak yaptığı park ve spor yatırımları Bucaklı gençler tarafından yoğun ilgi görüyor. Semt sahasında futbol maçı yapan kalabalık öğrenci gurubu, yaz tatilinin son günlerini spor yaparak değerlendirdiklerini belirterek, gençlere ve öğrencilere yönelik yapılan yatırımlardan dolayı Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a teşekkür ettiler.

okulparkTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.