Bucak'ta Trap Atışları Yarışması: Rekabet ve Zafer Dolu Anlar

Burdur Bucak'ta büyük trap atış alanında düzenlenen yarışmada 54 profesyonel lisanslı atıcı kıyasıya rekabet etti. Detaylar burada!

Burdur Bucak'ta büyük trap atış alanında düzenlenen yarışmada 54 profesyonel lisanslı atıcı kıyasıya rekabet etti. Bucak Trap Atıcıları Gençlik Spor Kulübü takımının zaferi, bölgedeki trap atış yeteneklerini bir kez daha kanıtladı. Detaylar burada!

Bucak'ta Trap Atışları Yarışması Gerçekleşti: Bucak Birinciliği Kaptırmadı

Burdur'un Bucak ilçesinde, heyecan dolu bir etkinlik gerçekleştirildi. Trap atışları yarışması, bölgenin tek ve büyük trap atış alanına sahip olan Bucak'ta düzenlendi. Etkinliğe, çeşitli illerden toplam 54 profesyonel lisanslı atıcı katıldı.

Yarışmanın yapıldığı gün, katılımcılar kıyasıya bir rekabet içerisine girdi. Her atıcının en iyi performansını sergilemeye çalıştığı yarışmada gerilim ve heyecan doruktaydı. Farklı illerden gelen atıcılar, hem kendi yeteneklerini hem de tecrübelerini yarışma alanında gösterme fırsatı buldular.

Sonunda ise Bucak Trap Atıcıları Gençlik Spor Kulübü takımı, takım olarak birinci oldu. Büyük çaba ve başarılı atışlar sonucunda elde edilen bu zafer, Bucak ilçesinin trap atışları alanındaki yeteneklerini bir kez daha kanıtlamış oldu. Katılımcılar arasındaki dostça rekabet ve etkinliğin yüksek düzeyde geçmesi, organizasyonun başarısını taçlandırdı.

Bucak Trap Atıcıları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ümit Yalçın, Kaymakam Erol Tanrıkulu'na, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Oğuzhan Erdoğan'a, AK Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz'a ve iş insanı ana sponsorumuz LimoBrama Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başarır'a ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Zeki Çelik'e teşekkür etti.

İşte dereceye girenler

Veteranlar kategorisinde

1 Hikmet Gündüz

Denizli Bölgesi

2 Akif Özkan

Denizli Bölgesi

3 Osman Tüfekçi

Antalya Bölgesi

Takımlar Kategorisinde

1. Bucak Trap Atıcıları Gençlik Spor Kulübü

2.Konya Seydişehir bölgesi

3. Denizli Çardak bölgesi

Bayanlar

1 Meryem Demiralay

Aydın Bölgesi

2 Betül Öncü

Denizli Bölgesi

Ferdi

1 Ekrem Doğan

Konya bölgesi

2 Metin Demiralay

Aydın bölgesi

3 .Mahmut Şehirli

Antalya Bölgesi

 

Bucak Trap Atıcıları Gençlik Spor Kulübübucak trap atışıtrap atışıTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.