Bucak'ta üniversite adaylarına destek

Bucak Belediyesi, üniversite adaylarına ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti sunuyor. Detaylar haberimizde...

Bucak Belediyesi, üniversite adaylarına ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti sunuyor. Kitap Kafede Uzman Rehber öğretmen eşliğinde 27 Temmuz-8 Ağustos arasında rehberlik hizmeti almak mümkün. 

BUCAK BELEDİYESİ’NDEN ÜNİVERSİTE ADAYLARINA YKS TERCİH VE REHBERLİK HİZMETİ

Bucak Belediyesinden ücretsiz üniversite danışmanlığı. Bucak Belediyesi üniversite adaylarını tercih sürecinde yalnız bırakmıyor. Bucak Belediyesinin kaymakamlık önündeki Kitap Kafede YKS tercih rehberlik hizmeti verecek.

Tercih sürecinde rehberlik hizmeti hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Emrullah Ünal “ İlçemizde eğitim ve öğretim seviyesinin yükselmesi, gençlerimizin başarılı olması için yaptığımız destek hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Üniversite sınavında başarılı olan ve tercih hakkı kazanan gençlerimizin tercih sürecinde de yanlarında olacağız. Özel Ali Bozkurt Eğitim kurumları ile yapmış olduğumuz işbirliği ile Uzman Rehber öğretmen eşliğinde öğrencilerimiz 27 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında saat 09-12:00 ve 14:00-17:00 saatleri arasında kaymakamlık önündeki belediyemize ait kitap kafede rehberlik hizmeti alabilecekler. Öğrencilerimizin hayatlarında bir dönüm noktası olabilecek bu süreçte doğru tercih yapmaları için tüm öğrencilerimizi rehberlik hizmetinden yararlanmalarını tavsiye ve davet ediyorum. Tüm öğrencilerimize hayırlı tercihler diliyorum.” dedi

 

YKS Sınavıüniversite sınavıBucak BelediyesiEmrullah ÜnalTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.