Bucak Ziraat Odası, TMO Başvurularını kabul ediyor

Bucak Ziraat Odası, Yetiştiricilerin hayvan varlığı ile odaya gelmesi halinde üreticiler adına TMO arpa başvuru iş ve işlemleri konusunda yardımcı oluyor.

Bucak Ziraat Odası, Yetiştiricilerin hayvan varlığı ile odaya gelmesi halinde üreticiler adına TMO arpa başvuru iş ve işlemleri konusunda yardımcı oluyor.

İlerleyen süreçte ürün teslimi konusunda da yardımcı olmaya çalışacaklarını belirten Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel, "Büyükbaş besi ve süt hayvancılığının yanı sıra küçükbaş hayvancılık ile uğraşan yetiştiricilerimiz de başvuruda bulunabilirler." dedi.

Konu hakkında açıklamada bulunan Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel, " TMO’nun başlattığı arpa satışı başvurularının ikinci tur başvurularını da Bucak Ziraat Odası olarak kabul etmekteyiz. Yetiştiricilerimizin hayvan varlığı ile odamıza gelmesi halinde üreticilerimiz adına TMO arpa başvuru iş ve işlemleri konusunda yardımcı olmaktayız. İlerleyen süreçte ürün teslimi konusunda da yardımcı olmaya çalışacağımızı bilmelerini isteriz.

Büyükbaş besi ve süt hayvancılığının yanı sıra küçükbaş hayvancılık ile uğraşan yetiştiricilerimiz de başvuruda bulunabilirler. Bucak Ziraat Odası olarak başvuruları 27 Aralık 2022 Salı (Dün) başlamıştır. Başvuruların son günü ise 06 Ocak 2023 Cuma günü mesai bitimine ( saat 17.30 ) kadardır. Bucak Ziraat Odası olarak son güne kadar başvuruları almaya devam edeceğiz. Evrakların zamanında TMO’ ya teslim edilebilmesi için 06 Ocak 2023 Cuma gününden sonra başvurular kabul edilmeyecektir. Henüz başvuru yapmayan ve yapmayı düşünen yetiştiricilerimize önemle duyurulur.

Not: 1kg fiyatı 5.25TL ve diğer masraflar olarak hesaplanacaktır. " ifadelerini kullandı.

Bucak TMO arpa başvuruBucak Ziraat OdasıBilal ÖzelTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.