Burdur Belediyesi’nden Anneler Günü matinesi

Anneler Günü nedeniyle Burdur Belediyesi tarafından Anneler Günü Matinesi düzenlendi.

Anneler Günü nedeniyle Burdur Belediyesi tarafından Anneler Günü Matinesi düzenlendi.

Anneler Günü nedeniyle Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen Kadınlar Günü Matinesinde Sanatçı Ümmü Erbil sahne aldı.

Anneler Günü matinesine Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eşi Hülya Ercengiz, CHP Milletvekili Adayları İzzet Akbulut ile Hülya Gümüş katıldı.

Programda konuşma yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Önce pandemi oldu. Ardından seller, yangınlar ve maalesef 11 ilimizi derinden yaralayan ve hepimizi üzen ağır bir felaket yaşadık. Bugün aramızda depremzede kardeşlerimiz de var. Onların huzurunda tüm deprem yaşamış yurttaşlarımıza geçmiş olsun diyorum. Yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diliyorum. Bu yaraları hep birlikte saracağız. Anneler günü matinemizi hafta önce yaptık. 1 hafta sonra Türkiye’de önemli bir seçim var. Bu seçimde gönlünüz, aklınız, mantığınız, vicdanınız kime oy vermek istiyorsa gidip sandıkta vicdanınızla baş başa kalıp oyunuzu kullanacaksınız. Ben sadece şu kadarını söylemek isterim. Ben yarına umutla bakmak istiyorum. Bizler Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sizlere tanıdığı bir hakla bugün bu salonlarda birlikteyiz. Bizler her bir ananın elini öpmeyi elini öpmeye razıyız. Annelerimizin bizleri ne zorluklarla yetiştirdiğini biliyoruz. Peygamber Efendimizin de bir sözü var “Cennet Analarımızın ayaklarının altındadır” diye hiç kimse hiçbir annenin gönlünü kalbini kırmasın. Annelerimizin kıymetini bilelim. Hepinizin Anneler gününü kutluyorum” dedi

 

Burdur BelediyesiAli Orkun Ercengizanneler günüTürkiyeBurdurBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.