Burdur Belediyesi’nden Gençlik Konseri

Burdur Belediyesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Gençlik yürüyüşü ve Gençlik Konseri düzenleyecek.

Burdur Belediyesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Gençlik yürüyüşü ve Gençlik Konseri düzenleyecek.

19 Mayıs Cuma günü saat 20.00’da Köprübaşında başlayacak olan gençlik yürüyüşü, Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda sona erecek. Yürüyüş sonrasında Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Deha Bilimlier sahne alacak.

Konserle ilgili açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş mücadelemizin meşalesini yakmak için Samsun’a ayak bastığı 19 Mayıs günü, tarihimiz için çok önemli bir gündür. Bugünün, Türkiye Cumhuriyeti'nin teminatı olan gençlerimize armağan edilmesi, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması da son derece anlamlıdır. Bu yıl, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. yıl dönümünü hemşerilerimizle birlikte Deha Bilimlier konseriyle kutlayacağız. Bayrama yakışır bir kutlama yaparak bayram coşkusunu doyasıya yaşayacağız. Özgürlük ve Demokrasi Meydanında saat:21.00’de düzenleyeceğimiz Reha Bilimlier konserine tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Burdur Belediyesi19 MayısAli Orkun ErcengizTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.