Burdur'da Millet Bahçesi yapımı devam ediyor

Burdur Gölü ve Burdur'un yeni devlet hastanesiyle bütünleşen millet bahçesi yapımı devam ediyor.

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur Merkezde yapımı devam eden Millet Bahçesinde inceleme de bulundu.

REVİZE ÇALIŞMALARI TAMAMLANAN PROJENİN YAPIMINA BAŞLANILDI

Millet Bahçesi projesinin revize çalışmalarının tamamlanmasıyla inşaat çalışmalarının başladığını belirten Milletvekili Bayram ÖzçelikBurdur Merkez İlçe Burkent’te Yeni Hastane İnşaatı Altındaki alanda, yapımına başlanan MİLLET BAHÇESİ’nde incelemelerde bulunarak, firma yetkilililerinden bilgi aldık. Millet Bahçemizde Çocuk oyun alanları, kuş gözlem evi, tenis kortları, spor sahaları, seyir alanları, gezinti yolları, okçuluk ve atçılık alanlarının olacağı millet bahçesinde 2153 ağaç ve yeşil alanlar yer alacak. Yine Millet Bahçemizde sosyal tesis alanı bulunmaktadır. Projede tema bahçeleri, çiçekli bitkiler bahçesi, 75.590 çalı olup toplam ihale alanı 126 bin 540 metrekaredir.” İfadelerini kullandı.

MİLLET BAHÇESİ BURDUR’umuza ÇOK YAKIŞACAK

Sosyal donatıları, yeşil alanları, yürüş ve bisiklet yolları ile Burdur’a Millet Bahçesinin çok yakışacağını belirten Milletvekili Bayram Özçelik “ Millet Bahçemiz Burdur Gölümüz, Yeni Devlet Hastanemizle bütünleşen bir proje oldu. Yine Doğa yürüyüş alanları ile daha çok yeşille buluşan hemşehrilerimizin huzur içinde vakit geçirebilecekleri Millet Bahçemiz İlimize çok yakışacak.” Dedi.

Milletvekili Bayram Özçelik’e, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Başkan Yardımcısı Turan Yurduşen ve Rıza Adnan Uysal, İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Korkmaz, firma yetkilileri ve şantiye şefi eşlik etti.

Burdur Millet BahçesiMillet BahçesiBayram ÖzçelikAK Parti BurdurVolkan MengiTürkiyeBurdurBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.