Burdur Karamanlı'da doğalgaz inşaatı başladı

Burdur'un Karamanlı ilçesinde vatandaşların en büyük beklentisi olan doğalgaz inşaatı başladı. İnşaatın başladığını Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu duyurdu.

Burdur'un Karamanlı ilçesinde vatandaşların en büyük beklentisi olan doğalgaz inşaatı başladı. 

Yıllardır beklenen ve tüm vatandaşların en büyük beklentisi olan DOĞALGAZ için ilk kazmanın vurulduğunu belirten Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, " Doğalgaz inşaatımız Karamanlı'mıza hayırlı olsun." dedi.

Doğalgaz inşaatı başladı Karamanlı'ya hayırlı olsun

Şebeke kazımına başlandığını vurgulayan Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Yıllardır beklediğimiz ve tüm vatandaşlarımızın en büyük beklentisi olan DOĞALGAZ için bugün ilk Kazmayı vurduk.

Bugün 2.Etap C Blok 3+1 Toki Konutlarının bulunduğu yerden Şebeke kazımına başladık. Hızlı bir şekilde Ana Hat boruları döşenmeye başlıyor. Ana hat borularının döşenmesinden sonra Bina bağlantıları yapılacaktır.

İlçemize doğalgaz kazandırılmasını sağlayan, Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Enerji Bakanımız Sayın Fatih DÖNMEZ’e Burdur Milletvekilimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK’e, Ak Parti Önceki Dönem İl Başkanımız Sayın Volkan MENGİ’ye, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Ömür KARAKAYA’ya , Ak Parti İl Genel Meclisi Üyemiz Sayın İsmail AKKAYA’ya, AK Parti İl ve İlçe Teşkilatımıza, Torosgaz Firma Sahibi Sayın Osman ERDEMCİ’ye, Torgaz Yetkililerine ve Emeği geçen herkese şahsım ve siz çok kıymetli Karamanlı Halkı adına teşekkür ederim

Kazı çalışmalarını yapan Oğuzhan Enerji 1 Firma Yetkilisi Sayın Tarık ZENGİN ve Ekibine kazasız belasız çalışmalar dilerim. DOĞALGAZ Güzel İlçemiz Karamanlı’mıza hayırlı olsun"

Karamanlı doğalgazBurdur doğalgazKaramanlı BelediyesiFatih SelimoğluTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.