Burdur MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Servet Olpak'tan açıklama

Burdur MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Servet Olpak, Burdur'un refah ve ferah düzeyini daha üst noktalara taşıyabilmek için yola çıktığını belirterek açıklamada bulundu.

Burdur'da MHP'nin adayları belirlendi. MHP Genel Merkezi tarafından verilen listeye göre, 1. sıra Servet Olpak, 2. sıra Andaç Özdemir ve 3. sıra Esma Özdaşlı milletvekili adayı olarak açıklandı.

Burdur MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Servet Olpak, Burdur'un refah ve ferah düzeyini daha üst noktalara taşıyabilmek için yola çıktığını belirterek açıklamada bulundu.

1. Sıra Millevekili Adayı Servet Olpak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Saygıdeğer Hemşerilerim, kıymetli dava arkadaşlarım;

Yıllardır bürokrasinin birçok kademesinde hizmet etmeye çalıştığım Burdur'umuza daha fazla hizmet edebilmek, Burdur'lu hemşerilerimin refah ve ferah düzeyini daha üst noktalara taşıyabilmek için bildiğiniz üzere gönül verdiğim Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekili Aday Adayı olmuştum.

Geçtiğimiz saatlerde Genel Merkezimiz tarafından yapılan açıklama ile Sayın Genel Başkanımız, Türkmen Beyimiz Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin takdirleri ile 28. Dönem Burdur 1. Sıra Milletvekili adayı olduğumu öğrenmiş bulunmaktayım.

Hizmet etme aşkı ile çıktığımız bu yolda, adaylığımın başta Vatanımıza, Milletimize, Burdur'umuza ve tüm Burdur'lu hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyor, şahsıma bu görevi layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendi ve Genel Başkan Yardımcılarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Günlerdir sıcak soğuk demeden Burdur'umuzun bir çok bölgesinde beraber çalışma yaptığımız aday adayı arkadaşlarıma teşekkür ediyor, bugünden sonra da bir bütün olarak var gücümüzle çalışma azmi içerisinde olacağımızı belirtmek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle 14 Mayıs akşamı Milliyetçi Hareket Partisini ve Cumhur İttifakını Burdur'umuzdan büyük bir zaferle çıkaracağımıza tüm kalbimle inanıyor, genel seçim sonuçlarının şimdiden Vatanımıza, Milletimize ve Burdur'umuza hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum.

Saygılarımla."

Servet Olpakmhp burdur milletvekili adaylarıMHP Burdur Milletvekili Aday AdayıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.