Burdur Milletvekili A. Adayı Hülya Gümüş; 'Güzel günler gelecek'

CHP Burdur Milletvekili Aday Adaylarından İzzet Akbulut, Hülya Gümüş ve Meltem Akyol, CHP Yeşilova İlçe Örgütü'nün davetiyle vatandaşlarla buluştu.

CHP Burdur Milletvekili Aday Adaylarından İzzet Akbulut, Hülya Gümüş ve Meltem Akyol, CHP Yeşilova İlçe Örgütü'nün davetiyle vatandaşlarla buluştu.

Yeşilova'da partide yapılan aday tanıtım toplantısının ardından ilçe sakinleri ile buluşan aday adayları, yaklaşan seçimler öncesinde vatandaşlardan destek istedi.

CHP Burdur Milletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada Yeşilova'da kendilerine gösterilen ilgiden dolayı hem İlçe örgütüne hem de vatandaşlara teşekkür etti.

Hülya Gümüş yaptığı açıklamada, "Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili aday adayları olarak birlikte ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Görüştüğümüz vatandaşlar artık yeter diyerek 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde sandıklardan Cumhurbaşkanı olarak Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun çıkmasını ve artık yaşadıkları geçim sıkıntısına çözümün gelmesini istiyor.Her ilçe ziyaretimizde güzel günlerin geleceğine olan inancımızı arttırıyoruz. Çünkü halkımızın talepleri, istekleri ve temennileri Millet İttifakı'nın iktidar olması şeklinde. Eminim ki bizlerde 14 Mayıs'ta gelecek olan güzel günleri birlikte yaşayacağız" ifadelerini kullandı.

Hülya GümüşCHP Burdur Milletvekili Aday Adayı Hülya GümüşTürkiyeBurdurYeşilova

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.