Burdur'un en genç Bucaklı tek kadın adayı Hülya Gümüş

Burdur'da aday adaylık sürecinin başlamasıyla birlikte çalışmalarına başlayan Hülya Gümüş, CHP Burdur Milletvekili 2. sıra adayı oldu.

Burdur'da aday adaylık sürecinin başlamasıyla birlikte çalışmalarına başlayan Hülya Gümüş, CHP Burdur Milletvekili 2. sıra adayı oldu.

Burdur'un genç ve dinamik Milletvekili adayı Hülya Gümüş, Burdur'un en genç milletvekili adayı olarak seçim çalışmalarına devam edecek.

Burdur Bucaklı Milletvekili adayı Hülya Gümüş, ayrıca seçimlerde büyük rol oynayan Bucak ilçesinin tek kadın milletvekili adayı olarak da listeye girmiş oldu.

Çalışmalarının meyvesini aldığını belirten 28. Dönem CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, " Partimiz her zaman demokrasinin adresi olmuştur. Bugün de bunu görmüş göstermiş olduk. Seçim startının verilmesinin ardından Burdur'un her bir köşesine giderek vatandaşlarımızla hasbihal etme fırsatı bulduk. Onların dertlerini sorunlarını dinledik, notlarımızı aldık. Artık aday olarak sahada olmaya devam edeceğiz, hemşehrilerimizin her zaman yanlarında olacağız." ifadelerini kullandı.

CHP Burdur Milletvekili Aday Adayı Hülya Gümüş Kimdir?

26 Ağustos 1996 tarihinde Burdur'un Bucak İlçesinde doğan Hülya Gümüş, İlköğretimini Bucak Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda, Ortaöğretimini Bucak Anadolu Lisesi'nde tamamladı.
Üniversite eğitimini ise Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde tamamlayan Gümüş, eğitim süreci ve sonrasında Aile İşletmelerine bağlı yöneticilik görevlerini üstlendi.
Bir çok farklı Sosyal sorumluluk projesinde yer alan Hülya Gümüş, Şubat 2020 tarihinden bu yana Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Bucak İlçe Başkanlığı görevini ifa etmekte olup Gençlerin ve Kadınların siyasette eşit temsilini sağlamak adına Cumhuriyet Halk Partisi 28.Dönem Burdur Milletvekili Aday Adayı olmuştur.

CHP Burdur Milletvekili AdayıHülya GümüşTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.