Burdur'un genç müdürü Mukaddes Kılınç göreve başladı

Geçtiğimiz günlerde ataması yapılan Burdur Aile Sosyal Politikalar İl Müdür vekili Mukaddes Kılınç göreve başladı.

Geçtiğimiz günlerde ataması yapılan Burdur Aile Sosyal Politikalar İl Müdür vekili Mukaddes Kılınç göreve başladı.

Burdur'a ataması yapılan ve öncesinde Isparta Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nde görev yapan Mukaddes Kılınç, Burdur Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine başladı.

Mukaddes KILINÇ kimdir?

1987 Osmaniye doğumlu olan Burdur Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Mukaddes KILINÇ, eğitimini; Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesini bitirerek tamamladı. Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesinden sonra yurt dışı ve yurt içi eğitimi sürdürerek akademik çalışmalarını yürütmüş, Millî Eğitim Bakanlığında 6 yıl öğretmenlik ve idarecilik görevlerinde bulunmuştur.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında uzman olduktan sonra 2017 yılında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına geçerek bakanlığın birçok kurum ve kuruluşunda görev almıştır. İyi derecede İngilizce bilmekte, Avrupa birliği dahil birçok yurtiçi ve yurtdışı projelere imza atmıştır.

En son Isparta Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde görev yaparken Bakanlık oluru ile 28.04.2023 tarihinde Burdur Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine vekâleten görevlendirilmiştir.

NNC Haber ailesi olarak Burdur'un genç müdürüne yeni görevinde başarılar diler, şehrimize hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Mukaddes KılınçBurdur Aile Sosyal Politikalar İl MüdürlüğüTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.