Burdur'un tanıtımı için yeni projeler hazırlanıyor

Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında yapılan toplantıda, İlimizin tanıtımına yönelik yeni projeler hazırlanması kararlaştırıldı.

VALİ TÜRKER ÖKSÜZ BAŞKANLIĞINDA, BURDUR İLİ TANITIM VE GELİŞTİRME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Burdur Valisi Sn. Türker Öksüz başkanlığında, Burdur İli Tanıtım ve Geliştirme Kurulu toplantısı yapıldı.

Toplantıda İlimizin tanıtımına yönelik yürütülen çalışmalar değerlendirilerek, bu kapsamda önümüzdeki süreçte yapılması planlanan faaliyet ve projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Vali Öksüz toplantıda yaptığı değerlendirmede; eşsiz doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel değerleri ile bir açık hava müzesini andıran İlimizin bu değerlerini en iyi şekilde tanıtarak, İlimizin Turizm potansiyelini daha yukarılara taşımak istediklerini ifade etti.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda yapılan toplantı, 11 Kurul Üyesi ile ayrıca Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA)'ndan Destinasyon ve Ürün Müdürü Mehmet Aydın DEMİR, Kültür Portalı Koordinatörü ve Akdeniz Bölge Sorumlusu Bülent Aydemir, Halkla İlişkiler ve Marka iletişim Şube Müdürü ve İTGP Koordinatörü Gökçe İNCE ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) Akdeniz Bölge Sorumlusu Fatma KARA'nın katılımlarıyla Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleşti.

tanıtımprojeTürker ÖksüzBurdur ValiliğiTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.