Burnundan kaçmadı, Çaki tespit etti

Antalya'da gerçekleşen narkotik operasyonunda narkotik dedektör köpeği Çaki'nin de yardımıyla 9 kilo 110 gram kokain, sentetik ecza haplar, metamfetamin ve silahlar ele geçirildi. İşte detaylar...

Antalya'da gerçekleşen narkotik operasyonunda narkotik dedektör köpeği Çaki'nin de yardımıyla 9 kilo 110 gram kokain, sentetik ecza haplar, metamfetamin ve silahlar ele geçirildi.

9 kilogram kokain Çaki'ye takıldı

Antalya’da narkotik dedektör köpeği Çaki ile yapılan uyuşturucu operasyonunda 9 kilo 110 gram kokain, bir miktar esrar ile Alanya ilçesinde 131 bin sentetik ecza hap ve bir miktar metamfetamin ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü birimlerince il genelinde uyuşturucu maddelerin kaynağının kurutulması, ticaretinin ve kullanımının engellenmesi amacıyla, uyuşturucu madde naklederek ticaretini yapan şahıs ve grupların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Alanya ilçesinde durdurulan araç içerisinde yapılan aramada; 131 bin sentetik ecza hap ve bir miktar metamfetamin ele geçirildi.

İl merkezinde yapılan operasyonlarda narkotik dedektör köpeği Çaki ile yapılan aramada ise 9 kilo 110 gram kokain, bir miktar esrar, 4 adet silah, 4 adet şarjör, 45 adet dolu fişek, yüklü miktarda para olmak üzere toplamda 131 bin uyuşturucu hap ve 9 kilo 200 gram narkotik madde ele geçirildi.

Uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ve organizasyonlara yönelik yürütülen çalışmaların aynı kararlılıkla aralıksız bir şekilde devam edeceği bildirildi.

operasyonolayTürkiyeAntalya

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.