Antalya

Burnundan kaçmadı, Çaki tespit etti

Antalya'da gerçekleşen narkotik operasyonunda narkotik dedektör köpeği Çaki'nin de yardımıyla 9 kilo 110 gram kokain, sentetik ecza haplar, metamfetamin ve silahlar ele geçirildi. İşte detaylar...

Burnundan kaçmadı, Çaki tespit etti

Antalya'da gerçekleşen narkotik operasyonunda narkotik dedektör köpeği Çaki'nin de yardımıyla 9 kilo 110 gram kokain, sentetik ecza haplar, metamfetamin ve silahlar ele geçirildi.

9 kilogram kokain Çaki'ye takıldı

Antalya’da narkotik dedektör köpeği Çaki ile yapılan uyuşturucu operasyonunda 9 kilo 110 gram kokain, bir miktar esrar ile Alanya ilçesinde 131 bin sentetik ecza hap ve bir miktar metamfetamin ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü birimlerince il genelinde uyuşturucu maddelerin kaynağının kurutulması, ticaretinin ve kullanımının engellenmesi amacıyla, uyuşturucu madde naklederek ticaretini yapan şahıs ve grupların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Alanya ilçesinde durdurulan araç içerisinde yapılan aramada; 131 bin sentetik ecza hap ve bir miktar metamfetamin ele geçirildi.

İl merkezinde yapılan operasyonlarda narkotik dedektör köpeği Çaki ile yapılan aramada ise 9 kilo 110 gram kokain, bir miktar esrar, 4 adet silah, 4 adet şarjör, 45 adet dolu fişek, yüklü miktarda para olmak üzere toplamda 131 bin uyuşturucu hap ve 9 kilo 200 gram narkotik madde ele geçirildi.

Uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ve organizasyonlara yönelik yürütülen çalışmaların aynı kararlılıkla aralıksız bir şekilde devam edeceği bildirildi.

Burnundan kaçmadı, Çaki tespit ettiBurnundan kaçmadı, Çaki tespit ettiBurnundan kaçmadı, Çaki tespit ettiBurnundan kaçmadı, Çaki tespit ettiBurnundan kaçmadı, Çaki tespit ettiBurnundan kaçmadı, Çaki tespit ettiBurnundan kaçmadı, Çaki tespit ettiBurnundan kaçmadı, Çaki tespit ettiBurnundan kaçmadı, Çaki tespit etti

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

 Aydın Ovası didik didik arandı
Yaşam

Aydın Ovası didik didik arandı

Aydın’da hareketli gece: Polisi bıçaklayan şahsa Özel Hareket ve JASAT destekli operasyon

Burdur'da asayiş uygulamasında 113 şüpheli yakalandı
Bölgesel

Burdur'da asayiş uygulamasında 113 şüpheli yakalandı

Burdur İl Jandarma Komutanlığı unsurlarının yaptığı 20 günlük asayiş uygulamasında, 113 şüpheli şahıs tespit edilerek adli makamlara sevk edildi. Ayrıca, 5 aranan şahıs yakalanarak cezaevine gönderildi.

Batman’da uyuşturucu operasyonu
3. Sayfa

Batman’da uyuşturucu operasyonu

Batman’da uyuşturucu operasyonundan 1 tutuklama

Karabük'te uyuşturucu operasyonu
3. Sayfa

Karabük'te uyuşturucu operasyonu

Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Karabük'te kaçak kazı operasyonu
3. Sayfa

Karabük'te kaçak kazı operasyonu

Kaçak kazı yapan şahıslar yakalandı

Sivas'ta uyuşturucu operasyonu
3. Sayfa

Sivas'ta uyuşturucu operasyonu

Görenleri hayrete düşürdü, kayısı kolisinden kilolarca uyuşturucu çıktı