Çeltikçi'de Kavşakta Işıklandırma Talebi

Burdur Çeltikçi ilçesinde meydana gelen ölümlü trafik kazasının ardından, Çeltikçi Konak Mahallesi Muhtarı Orhan İpek, kavşakta ışıklandırma yapılmasını istedi.

Çeltikçi'de Yaşanan Trafik Kazası Sonrası Muhtar Orhan İpek'ten Açıklama

Çeltikçi ilçesine bağlı Ağlasun Kavşağı'nda meydana gelen ölümlü trafik kazası sonrası, Çeltikçi Konak Mahallesi Muhtarı Orhan İpek açıklamalarda bulundu.

Kazaların Artışı ve Talep

Muhtar Orhan İpek, "Bu yedinci sekizinci kazamız oldu. Artık yetkililerimizden bir yardım bekliyoruz. Bu Isparta dönerinden tekke çıkışına kadar bu dönerden tekrar Isparta dönerinden Ağlasun çıkışına kadar burada çok koyun insanlar çarpıldı. Artık yeter diyoruz. Mümkünse elimizden tutun. Evet, bu ışıkların çoğu yanmıyor. Sönmüş durumda. Bu kavşağa ışıklandırma yapılmasını rica ediyoruz. Bu kavşakta trafik ışıklarının olması buradaki kazaları önleyecektir. Çok sayıda kaza meydana geldi. Altı, yedinci kaza oldu, geçtiğimiz zamanlarda burada bir teyzemizi kaybettik. Yazık günahtır vatandaşımıza. Mümkünse elimizden tutsunlar. Çeltikçili bir vatandaş olarak, muhtar olarak bugüne kadar sesimizi duyuramadım. Artık sesimizi duyun" ifadelerini kullandı.

Muhtar İpek, ayrıca kazada hayatını kaybeden kişiye Allah'tan rahmet diledi.

kavşakışıklandırmamuhtarTürkiyeBurdurÇeltikçi

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.