CHP Adayları Burdur'da sahada Hülya Gümüş'e yoğun ilgi

CHP Aday tanıtım töreninin ardından ilçe ziyaretlerine başlayan CHP Burdur Milletvekili adayları İzzet Akbulut, Hülya Gümüş ve Süleyman Erman, Tefenni ve Kemer'i ziyaret etti.

CHP Aday tanıtım töreninin ardından ilçe ziyaretlerine başlayan CHP Burdur Milletvekili adayları İzzet Akbulut, Hülya Gümüş ve Süleyman Erman, beraberinde CHP Burdur İl Başkanı Mehmet Cevni, Merkez İlçe Başkanı İlyas Divarcı, Tefenni ilçende başkanı Hüseyin Erdem, Kemer İlçesinde başkan İlhami Değerli ve yöneticiler katıldılar.

Kemer ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunan Milletvekili adayları, vatandaşlara 14 Mayıs'ta yapılacak seçimin öneminden bahsederek, her geçen gün artan hayat pahalılığı nedeniyle zor günler yaşayan halka sahip çıkacaklarını dile getirdiler.

Tefenni ilçesinde halk pazarı ziyaretinde bulunan Milletvekili adayları, soğanın 20-30 TL olduğu bir dönemde her ailenin evinin geçimini sağlamak için zor dayandığını ifade ettiler. Milletvekili adayı Hülya Gümüş yaptığı açıklamada "Pazarda görüştüğümüz konuştuğumuz esnafı da vatandaşı da hayat pahalığından şikayetçi. Önceden 3-4 kilo aldıkları meyveyi sebzeyi şimdilerde 1 kilo ya da yarım kilo alarak ev geçindirmeye çalışıyor. Bu hayat pahalılığın sorumluları ise hala hesap vermiyor, vatandaşın sıkıntısına çözüm bulmuyor. 14 Mayıs'ta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu 13.Cumhurbaşkanı seçildiğinde göreceksiniz hayat pahalılığı kısa sürede azalacak, vatandaşımız, esnafımız ,çiftçimiz, gencimiz, kadınımız daha güzel günler yaşamaya başlayacak" ifadelerini kullandı.

Hülya GümüşCHP Burdur Milletvekili Adaylarıİzzet AkbulutSüleyman ErmanTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.