CHP Burdur Milletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, kadınların sesi olacak

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili aday adayı Hülya Gümüş, 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçim kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili aday adayı Hülya Gümüş, 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçim kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

Burdur'da yaşayan kadınların sesi olmak için bu yola çıktığını belirten Gümüş, "Kadınlarımızın her alanda sorun ve taleplerini çözüme kavuşturmak için mücadelemizi sergileyeceğiz" dedi.

Burdur'un tüm ilçelerinde kadınlarla yakın temasta olarak kadınların hala ekonomik hayatta yeteri kadar yer almadığını belirten Hülya Gümüş, "İş alanlarında, yönetim kademesinde, siyasette kadınların daha az aktif olduğunu görüyoruz. Özgürlüğün, demokrasinin, barışın olmadığı yerde kadın ve çocukların arzuladığı yere ulaşamıyoruz. Hedefimiz özgürlüğün, demokrasinin, barışın Türkiye'sini kurmak ve bu yolda mücadele etmek. " dedi.

CHP Burdur Milletvekili aday adayı Gümüş, seçileceği takdirde kadınlar alanında önemli çalışmalar yapacağının sözünü verdi. Kadınların hayatın her alanında olması gerektiğine vurgu yapan Hülya Gümüş, "Toplumun yapısını güçlendiren ve değerlerimizin temel taşı olan kadındır. Her daim fedakârlıkla, vefayla ve özveriyle çalışan, hayatını değerler üzerine adayan Türk Kadını tarih boyunca toplum için çok önemli işler yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Bizlerde CHP olarak kadınlarımızın TBMM'de sesi olacağız. Geçmişte olduğu gibi her zaman onların yanlarında olacağız" dedi.

CHP Burdur Milletvekili Aday Adayı Hülya GümüşBurdur 2023 genel seçimleriTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.