Esma Özdaşlı, Oğuzhan Yurdu Bucak'ı karış karış geziyor

MHP Burdur Milletvekili Adayı Doç. Dr. Esma Özdaşlı, Burdur'un Bucak ilçesini karış karış geziyor.

MHP Burdur Milletvekili Adayı Doç. Dr. Esma Özdaşlı, Burdur'un Bucak ilçesini karış karış geziyor.

Oğuzhan Yurdu olarak Bucak'tan her yerde övgüyle bahseden Burdur Milletvekili Adayı Doç. Dr. Esma Özdaşlı, Bucak'ta pazar ziyaretinin yanı sıra köyleri de tek tek ziyaret ediyor.

Bucak ziyaretleri kapsamında Cumartesi Pazarında esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Özdaşlı, Kestel Köyü, Anbahan Köyü, Keçili Köyü ve Yüreğil Köyünü ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretler sonrasında kısa bir açıklamada bulunan Esma Özdaşlı, "esnafımızla ve vatandaşlarımızla sohbet ettik, sorunlarını dinledik, notlarımızı aldık." ifadelerini kullandı.

Dün akşam NNC Haber'de katıldığı canlı yayında da üstüne basa basa Burdur'da aday adayları arasında birlikte olduğunu belirten Milletvekili Adayı Esma Özdaşlı'ya bugünkü ziyaretlerde Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, MHP Burdur Milletvekili Aday Adayı Mürüvet Güngör ve partililer eşlik etti.

 

Esma ÖzdaşlıMHP Burdur Milletvekili AdaylarıTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.